Cuma , Mart 8 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / İzmir Pegasus İletişim

İzmir Pegasus İletişim

İzmir Pegasus Şubesi : (0850) 840 48 05

Pegasus firması müşterileri için alternatifli iletişim imkânları sunmaktadır. İnternet ortamında İzmir pegasus iletişim yazıldığında tüm iletişim numaralarına ve bilgilerine ulaşılabilmektedir.

izmir pegasus iletişim
izmir pegasus iletişim

Pegasus müşteri hizmetleri her firma ve kuruluşta olduğu gibi hava yollarının da müşteri ile ilk ve en çok temasın sağlandığı önemli bir bölümdür. Birçok müşteri hizmetleri hem ulaşım hem de yardım açısından sıkıntılar oluştururken, Pegasus müşteri hizmetleri : 0888 228 12 12 numaralı çağrı merkezi arandığı zaman kısa sürede bağlanılmakta ve müşterilerin her türlü soru ve sorunlarına en kısa sürede ve doyurucu çözümler bulunmaktadır. İnternet ortamında her türlü bilginin bulunmasına rağmen, bu sistem hiç bir zaman müşteri hizmetlerinin yerini tutmamaktadır.

Havayolları İletişim Hattı

İzmir Pegasus İletişim Bilgileri

İzmir Pegasus Telefon (0850) 840 48 05
İzmir Pegasus İletişim  (0850) 303 07 87
İzmir Pegasus Mail Adresi [email protected]

Pegasus Havayolları İle Nerelere Uçabilirim?

Pegasus hava yolları ile yurt içinde 33, yurt dışında ise 69 merkeze olmak üzere dünyada 102 ayrı noktaya uçuş yapmaktadır. İstenilen rotalara en uygun fiyata ve konforlu olarak uçmak isteyenler için pegasus hava yolları her türlü imkânı sağlamaktadır. Pegasus çağrı merkezi, müşterilerine en kaliteli hizmeti sektörün en iyi fiyatlarına sunmak için hizmet etmektedir.

Uçak Bileti Alımı ve İptali

Pegasus Hava Yolları internet sitesi ve ofislerinden uçuş biletleri temin edilebilmektedir. Erken tarihlerde rezervasyon yaparak uçuş biletlerini daha düşük fiyatlara almak mümkün olmaktadır. Ödemeler kredi kartları ile de yapılabilmektedir. Uçuştan iki saat önce hava alanında olmak birçok problemin önüne geçilmesini sağlamaktadır. Bilet iptali ve değişimi de bu saatler içinde ofislerden yapılabilir.

Bilet iptal ve değişim işlemleri 0888 228 12 12 numara çevrilerek Pegasus telefon hattı kullanılarak da yapılabilmektedir. Bilet alım ve rezervasyon işlemleri şirketin sitesi üzerinden online olarak kısa sürede yapılabilmektedir.

Pegasus Havayolları Olarak Hizmetimiz​​​​​​​

Pegasus hava yolları güler yüzlü yer ve hava personeli ile en kaliteli hizmetleri en uygun fiyata yolcularına sunmaktadır. Şirketin hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiler 0888 228 12 12 numaralı Pegasus telefon hattı kullanılarak öğrenilebilmektedir.

Pegasus Ücretsiz Müşteri Hizmetleri

0850 250 67 02​​​​​​​ Pegasus Hava Yolları ‘’ Uçmanın En Kolay Yolu. ’’​​​​​​​ sloganı ile üst düzeyde konforlu ve güvenli uçuş hizmeti veren şirketin ücretsiz çağrı merkezi numarası, sadece uçuş iptal ve rötarlarında kullanılmaktadır.

Pegasus İletişim Hattı​​​​​​​

Pegasus hava yolları müşterilerine en iyi hizmeti vermek için 0888 228 12 12 numaralı telefonla kesintisiz hizmet vermekte ve yolcularına akıllarına gelebilecek her türlü konuda yardımcı olmaktadır.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir