Cuma , Mart 8 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Adıyaman Anadolu Jet İletişim

Adıyaman Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet iletişim, bu yılın en çok tercih edilen uçuş firmalarının destek hizmetleri arasında yer alıyor. Bu sonuç tabi ki bir tesadüf değildir. Adıyaman Anadolu Jet iletişim olarak hizmet veren uçuş şirketi, 0850 302 54 93 numaralı Müşteri Destek Hattı sayesinde, müşterileri ile iç içe olmaya özen gösteriyor. Anadolu jet’ in marka vizyonunu oluşturan müşteri memnuniyeti, Türkiye’nin tüm illerinde, aynı kaliteyi sizlere sunmak için bütün gücüyle çalışıyor. Adıyaman Anadolu Jet İletişim personellerinin müşterilerle birebir temas halinde olması için ortaya çıkan destek hattına ulaşmak için 0850 302 54 93 nolu numarayı çevirebilirsiniz.

Anadolu Jet’in Ayrıcalıkları

Uçuş firmasının birbirinden faydalı hizmetlerinden yararlanmak için Adıyaman Anadolu Jet iletişim hattını hafta içi ve hafta sonu olmak üzere dilediğiniz saatte, dilediğiniz günde arayabilirsiniz. Anadolu Jet’in uluslararası platformlarda kazandığı başarılar ve kalitesinin yüksek olması nedeniyle, hava yolu yolcuları tarafından en aranan şirketler arasında yer alıyor.

Güvenli Koltuk

Uçuş firmaları arasında sık sık en çok tercih edilen firma olarak seçilmesinin bir diğer sebebi de sizin gibi değerli müşterilere verdiği düzenli, sürekli ve daha da arttırdığı hizmet kalitesidir.

7 Günlük Bebek Raporu

Adıyaman Anadolu Jet İletişim servisinin verdiği bir diğer hizmet de güvenli koltuk hizmetidir. Küçük çocukları ile yolculuk yapmak isteyen anne ve babaların yan taraflarında güvenli koltuk sistemi kullanarak çocuklarıyla güvenli bir şekilde yolculuk yapmaları sağlanıyor. Yeni doğum yapan anneler, hamileler ve yeni doğan bebekler için Anadolu Jet tarafından müşterilerinden talep edilen, doktor raporunu verdiğiniz takdirde uçuş yapmanız da herhangi bir olumsuzluk yaşanmayacağı temin ediliyor. Doktorunuzun bebeğiniz için vereceği 7 günden büyüktür raporu sayesinde yolculuğunuz güvence altına alınıyor.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir