Cumartesi , Mart 9 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Kayseri Sunexpress İletişim

Kayseri Sunexpress İletişim

SunExpress İletişim

Kayseri SunExpress İletişim Bilgileri

Kayseri SunExpress Telefon : (0850) 302 54 93
Kayseri SunExpress İletişim :  (0850) 840 48 05
Kayseri SunExpress Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri :  (0850) 840 48 31
Kayseri SunExpress Bilet Mail Adresi :  [email protected]
Kayseri SunExpress Adres :  Yenigöl Mahallesi, Nergiz Sokak No. 84 Muratpaşa / Antalya TR 07230

Sunexpress havayolları ülkemizin en büyük havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları ile Lufthansa Hava Yolu şirketi tarafından ortaklaşa kurulmuş bir şirkettir. Ülkemizde bazı noktalara yurtiçi uçuş hizmeti verirken aynı zamanda Avrupa’nın birçok noktasına da uçuş hizmeti vermektedir. Kayseri Sunexpress İletişim bilgisi 0850 302 54 93 numarası ile nerelere uçabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Sunexpress uçakları ile İstanbul’a ve Avrupa’da, Almanya, Fransa, Avusturya, Hollanda, Belçika, Norveç, İsveç, Danimarka ülkelerinin farklı noktalarına uçuşlar yapılmaktadır. Uçuşlar mevsime göre değişmekte ve uçuş sayıları artırılabilmektedir.

Bilet Satışları

Kayseri Sunexpress İletişim numaraları sizlere gitmek istediğiniz yöne bilet satın alma işlemlerinizde yardımcı olmakta ve ekonomik şartlarla nasıl bilet alabileceğinizi göstermektedir. Yurtdışı uçuşlar özellikle yaz aylarında sıklaştırılmaktadır. Yurtdışına gidiş tarihiniz çok önceden belli ise sizlerde çok önceden Sunexpress uçak biletinizi daha ucuza alabilirsiniz. Sunexpress sitesi üzerinden istediğiniz zaman online olarak biletinizi alabilirsiniz.

Online Check-in

Uçak yolculuğu için almış olduğunuz uçak biletlerini uçuş öncesinde check-in yaptırmalısınız. Kayseri Sunexpress İletişim birimleri ile irtibat kurduğunuzda sizlere en son ne zaman check-in işlemleri yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Havaalanında sıra beklememek ve zaman kaybetmemek için check-in işlemlerini kendiniz online olarak yapabilirsiniz. Online işlemler daha hızlı işlem yapmanızı, zaman kazanmanızı ve bazı durumlarda özel koltuk seçimi yapmanızı sağlayacaktır.

Sunexpress Hizmetleri

Kayseri Sunexpress İletişim bilgileri üzerinden talep ettiğiniz tüm bilgiler sizlere anında aktarılacaktır. Sunexpress uçakları ile yapacağınız özellikle yurtdışı uçuşlarında tüm yolculara business class ve economy class bilet durumuna göre içecek ve yiyecek ikramları yapılmaktadır. Ayrıca yolcular bilet durumlarına göre ücretsiz bagaj taşıyabilecektir. Belirlenen ücretsiz bagaj hakkından fazla olan her kg eşya için yolculardan ek ücret istenecektir. Aktarmalı yolculuklarda ekstra olarak aktarma ücreti de talep edilecektir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir