Cuma , Mart 8 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Bingöl Anadolu Jet İletişim

Bingöl Anadolu Jet İletişim

Bingöl’ün tarihi dokusunu görmek istiyorsanız ülkenin farklı bölgelerinden uçuş yaparak Bingöl’e gidebilirsiniz. Bingöl Anadolu Jet İletişim numarası 0850 302 54 93 sizlere uçuş tarihleri hakkında bilgi vermektedir. Anadolu jet havayolları ülkemizde tüm şehirlere uçuş düzenleyen ve uçmayan kimse kalmaması için en ekonomik fiyatlarla uçuş düzenleyen bir firmadır. Anadolu jet ile Bingöl’den İstanbul Sabiha Gökçen havaalanına direk uçuşlar yapabilirsiniz. Farklı illeri gidebilmek için buradan aktarma ile uçuşlarınızı tamamlarsınız.

Uçak Bileti Almak

Anadolu Jet “uçmayan kalmasın” sloganı ile yola çıkmış ve ülkemizin tüm illerine seferlere başlamıştır. Bingöl Anadolu Jet İletişim merkezleri tüm yolculara uçak bileti satışlarında yardımcı olmakta ve uçuş tarihleri, saatleri hakkında bilgiler vermektedir. Bilet alma işlemlerini kolay yapabilmeniz için sizleri online bilet satış sitesine yönlendirmekte, internet sitesi üzerinden istediğiniz tarihe uçak bileti almanızı ya da rezervasyon yapmanızı sağlamaktadır.

Bilet Onayları

Tüm uçak yolculuğu öncesinde satın alınan biletlerin onaylatılması gerekir. Bu işlemlere check-in işlemleri denilmektedir. Bingöl Anadolu Jet İletişim numaralarını arayarak satın almış olduğunuz biletlerin check-in işlemlerini yaptırabilirsiniz. Son yıllarda gelişen teknolojiler sayesinde her yolcu isterse kendisi online olarak check-in işlemlerini yapabilmekte ve çoğu zaman koltuk seçimi gibi avantajları yakalayabilmektedir.

Bagaj Bilgileri

Uçak bileti aldığınızda Bingöl Anadolu Jet İletişim birimleri ile görüşerek bagaj bilgilerini almalısınız. Anadolu jet yurtiçi uçuşları ile Kıbrıs uçuşlarına farklı bagaj tarifesi uygulamaktadır. Yurtiçi uçuşlarda economy class biletli yolcularına 15 kg ücretsiz bagaj hakkı vermektedir. Bebek yolcular için bu hak 10 kg’dır. Kıbrıs uçuşlarında ise 20 kg uygulanmaktadır. Kabin içi el bagaj hakkı belirlenen ölçülerde olmak üzere 8 kg’ı geçmemektedir. Fazla olan bagajlar için ise kg başına ek ücret alınmaktadır.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir