Pazartesi , Nisan 27 2020
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret etmektedir. Çanakkale Anadolu Jet İletişim bilgileri arasında yer alan 0850 302 54 93 numaralı telefonu arayarak hangi günler uçak olduğunu direk uçuşların nereden yapıldığını öğrenebilirsiniz. Çanakkale ile Ankara arasında Anadolu jet firmasının haftanın her günü uçuşu bulunmaktadır. Uçuşlar karşılıklıdır ve günde bir defa gerçekleştirilir. Diğer bölgelere uçuşlar ise Ankara üzerinden aktarma olarak gerçekleştirilir.

Çanakkale Uçak Bileti

Çanakkale Anadolu Jet İletişim numaralarını arayarak istediğiniz tarihe uçak bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Anadolu jet belirli tarihlerde insanların daha ekonomik fiyatlara uçabilmesi için indirimli uçak bileti kampanyaları düzenlemektedir. Kampanyaları takip ederek uçak biletlerinizi online olarak ucuza alabilirsiniz. İnternet erişim imkanı bulunmayan yolcular kendilerine en yakın Anadolu Jet uçak bilet satış noktalarından biletlerini rahatlıkla alabilirler.

Online İşlem Avantajları

Günümüzde tüm işlemler neredeyse online olarak yapılmaya başlanmıştır. Uçak bileti satın alma ve almış olduğunuz biletlerin check-in işlemlerini online olarak yapabilirsiniz. Çanakkale Anadolu Jet İletişim merkezleri işlemlerinizi online yaptığınızda size sağlanacak avantajlar hakkında bilgi vermektedir. En büyük avantaj zaman kazanmaktır. Check-in işlemlerini havaalanında yaptığınızda sıra beklemek zorunda kalacaksınız. Online olarak yapılan işlemlerde işlem tarihine göre koltuk seçme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bagajlarım

Çanakkale Anadolu Jet İletişim numarasını aradığınızda, uçuş seferleri, bilet fiyatları ve gideceğiniz yere göre ücretsiz taşıyabileceğiniz bagaj ağırlıkları hakkında bilgileri alabilirsiniz. Anadolu jet ülkemizde en ekonomik fiyatlara uçak bileti satan firmadır. Bu fiyat avantajlarından faydalanmak isteyen yolcular Çanakkale’ye giderken yanlarındaki 15 kg ağırlığındaki eşyalarını uçağın kargo bölümüne ücretsiz teslim edebilirler. El bagajı olarak kabin içerisine ise 8 kg’a kadar eşya alabilmektedirler. Ağırlık yanında paket ölçüleri de önemlidir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Sunexpress İletişim

Çanakkale SunExpress İletişim Bilgileri Çanakkale SunExpress Telefon : (0850) 302 54 93 Çanakkale SunExpress İletişim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir