Pazartesi , Mart 11 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Ankara Anadolu Jet İletişim

Ankara Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet firması ülke genelinde, 0850 302 54 93 çağrı numarası üzerinden sınırsız hizmet vermektedir. Türk Hava Yollarının bir markası olarak kurulan Anadolu Jet firması, uçan kalmasın hedefiyle yola çıkmış ve ülkemizin tüm illerine uçuşlar düzenlemeye başlamıştır. Ankara Anadolu Jet iletişim numaraları sayesinde tüm uçuşlar hakkında bilgi alabilir, kendinize uçuş planları yapmaya başlayabilirsiniz.

Uçuş Tarifeleri

Ankara Anadolu Jet iletişim merkezlerimiz uçak bileti satın alabileceğiniz yerlerdir. Anadolu Jet havayolları şirketi yurtiçi uçuşlar düzenlemektedir. Birçok ilden Ankara’ya Anadolu Jet uçakları ile uçabilirsiniz. Ankara’dan km olarak uzak bulunan neredeyse tüm illere esnek tarifelerle uçuşlar düzenlenmektedir. Tüm uçuşlarını olduğundan daha ucuza sağlayarak, herkesin ekonomik fiyatlarla uçmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Ankara uçuşları için gidilecek yere göre günün farklı saatlerde uçak tarifeleri bulabilirsiniz.

Online Bilet

Ankara Anadolu Jet iletişim numaralarımızı arayarak bilet satışları hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak biletlerini web sitesi üzerinden online olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Online rezervasyonlar için uçuş saatinden en az 72 saat önce işlem yapmanız gerekir. Bilet satın olma işlemlerinizi uçuş saatine 2 saat kalana kadar elektronik bilet düzenlemesi yapılabilmektedir.

Ücretsiz Bagaj Hakları

Anadolu Jet ile yapacağınız tüm yurtiçi uçuşlarınız için her yolcuya ücretsiz bagaj hakkı verilmektedir. Uçuş öncesinde, Ankara Anadolu Jet iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Her yolcuya uçağın kargo bölümü ve kabin içi olmak üzere iki çeşit ücretsiz bagaj bulundurma hakkı verilmektedir. Her yolcuya kargo bölümü için 15 kg, kabin için 8 kg ücretsiz bagaj hakkı verilmektedir. Bu ağırlıktan fazla olan eşyalar için kg başına fazla bagaj parası alınır. Kıbrıs’a yapılacak yolculuklarda bu hak 20 Kg ve 10 kg olarak uygulanmaktadır.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir