Pazartesi , Mart 11 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Antalya Anadolu Jet İletişim

Antalya Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet yurtiçi ve Kıbrıs uçuşları yapan, hizmetlerini 0850 302 54 93 numarası üzerinden veren bir havayolu firmasıdır. Türk Hava Yollarının bir alt kuruluşu olarak kurulmuş ve ülke geneline hizmet vermeye başlamıştır. Antalya Anadolu Jet iletişim numaralarımızı arayarak, özellikle tatil dönemleri için uçuş tarifeleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Antalya’dan yapacağınız yurtiçin uçuşlarınız için sizlere en ekonomik uçak biletleri Anadolu jet tarafından sağlanacaktır.

Uçuşlar

Antalya Anadolu Jet iletişim numaralarını aradığınızda, sizlere Antalya’dan yapabileceğiniz direk uçuşlar hakkında bilgi verilecektir. Antalya’dan İstanbul, İzmir, Ankara ve Konya gibi illere direk uçuşlar bulunmaktadır. Anadolu jet ülkemizde en ucuz uçak bileti fırsatları sunarak, vatandaşlarımızın istedikleri yerlere uçak ile rahatlıkla gidebilmelerine imkanlar sunmaktadır. Anadolu jet uçuşları, ülkemiz yurtiçinde her tarafa ve Kıbrıs’a düzenli olarak yapılmaktadır.

Uçak Bileti Satın Almak

Antalya Anadolu Jet iletişim merkezlerimiz uçak biletini rahatlıkla alabileceğiniz yerlerdir. Ayrıca Anadolu jet sitesi üzerinden de bilet rezervasyon işlemleri ve bilet satın alma işlemlerini yapabilirsiniz. Anadolu jet rezervasyon işlemleri için uçuş saatine 72 saat kalana kadar izin vermektedir. Online olarak bilet satın alma işlemlerini ise uçuş saatinden 2 saat öncesine kadar alabilir ve elektronik biletinizi oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Bagajlar

Anadolu Jet yurtiçin uçuşlar ile Kıbrıs uçuşları için farklı oranlarda ücretsiz bagaj uygulaması yapmaktadır. Uçuş öncesi, Antalya Anadolu Jet iletişim numaralarını arayarak ücretsiz bagaj bilgilerini öğrenebilirsiniz. Yurtiçin uçuşlarda her yolcu kabin içerisinde yanı 8 kg’a kadar eşya alabilecektir. Kargo bölümüne ise 15 kg’a kadar olan eşyalarını ücretsiz olarak koyabilecektir. Kıbrıs için ücretsiz kargo bagajı 20 kg, kabin için bagajı ise 10 kg olarak belirlenmiştir. Fazla eşyası olan yolculardan kg başına ek ücret alınmaktadır. Tüm bagaj ürünlerinin taşıma kurallarına uygun olması zorunludur.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir