Cuma , Mart 22 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Balıkesir Anadolu Jet İletişim

Balıkesir Anadolu Jet İletişim

Balıkesir’e farklı İllerden uçak ile gitmek istiyorsanız, uçak biletlerinizi Anadolu Jet firmasından alabilirsiniz. Uçak biletleriniz için 0850 302 54 93 çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. Balıkesir Anadolu jet iletişim numaraları üzerinden sizlere tüm uçuşlar hakkında bilgi verilecektir. Aile ziyaretlerinizi, hafta sonu tatillerinizi ya da iş gezilerinizi Anadolu jet’in ucuz bilet avantajları ile yapabilirsiniz.

Balıkesir Uçuşları

Balıkesir Anadolu Jet iletişim merkezinden üzerinden online bilet satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Anadolu jet sitesi üzerinden Balıkesir’e gitmek istediğiniz zamana göre ucuz uçak bileti araştırmaları yapabilirsiniz. Birçok ile direk uçuşları bulunmaktadır. Balıkesir Anadolu jet uçuşları esnek tarifeler ile yapılmaktadır. Ülkemizin her yerinden direk uçuş imkanı bulunmaktadır. Online sistemler üzerinden kampanyaları takip ederek en ucuz bilete sahip olunabilir.

Online Uçak Bileti

Balıkesir Anadolu Jet iletişim numaraları ve sistemleri üzerinden online uçak bileti satın alma işlemlerini yapabilirsiniz. Online sistemler üzerinden hem rezervasyon hem de satın alma işlemleri yapabilirsiniz. Rezervasyon için uçak kalkış saatinden önceki son 72 saate kadar işlem yapılabilmektedir. Satın alma işlemleri ise 2 saat öncesine kadar yapılabilmektedir. Yolcular satın aldıkları biletler için check-in işlemlerini online olarak da yapabilirler.

Anadolu Jet Ücretsiz Bagaj Hakkı

Anadolu jet firması yurtiçin ülke geneline uçuş yapmakta ve yurtdışı olarak sadece Kıbrıs Lefkoşa uçuşları bulunmaktadır. Balıkesir Anadolu Jet İletişim sizleri taşıyabileceğiniz bagaj kapasiteleri hakkında bilgilendirecektir. Anadolu jet yolcu başına uyguladığı ücretsiz bagaj kullanma hakkı iki seçenek halinde sunulmaktadır. Uçuşlarda yolcu başına kargo bölümüne 15 kg, kabin içine ise 8 kg ücretsiz bagaj alabilir. Bunların üzerinde olan eşyaları için kg başına fazla bagaj tarifesine göre ek ücret öder.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir