Pazar , Temmuz 21 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Denizli Pegasus İletişim

Denizli Pegasus İletişim

Denizli Pegasus İletişim : 0850 303 07 87

Pegasus Hava Yolları 30 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Gerek güler yüzlü çalışanları gerekse tecrübeli pilotları sayesinde birçok kişinin uçaktan mutlu ayrılmasını sağlamıştır. Bunun yanında sağladıkları ucuza uçak biletleri sayesinde de ucuz ve hızlı ulaşımda tek adres olmuştur.

Pegasus Hava Yollarının uçak filosu oldukça geniştir. 80’e yakın uçağı vardır. Bunun yanında Yurtiçinde 33 Yurtdışında 69 toplamda 102 yere ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tüm gün ve gece boyunca hizmet veren çağrı merkezi bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine tüm illerden ulaşım sağlanmıştır.

Havayolları İletişim Hattı

Denizli Pegasus İletişim Bilgileri

Denizli Pegasus Telefon (0850) 840 48 05
Denizli Pegasus İletişim  (0850) 303 07 87
Denizli Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 840 48 05

Denizli Pegasus iletişim numarası da aynı merkezden ulaşılır. (0888) 228 12 12 numaralı telefonu arayarak tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Denizli Pegasus İletişim

Çağrı Merkezi Ne Zaman Hizmet Verir?

Pegasus Hava Yolları Çağrı Merkezi haftanın tüm günler ve 24 saat hizmet verir. (0888) 228 12 12 numaralı telefondan bilet alım veya rezervasyon işlemlerinizi kolaylıkla yapabilir. Kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz. Denizli Pegasus iletişim de bu numara üzerinden sağlanmaktadır.

Firmanın sahip olduğu müşteri hizmetleri numarası da bulunmaktadır. 0850 250 67 02 numaradan sadece rötar yapmış veya iptal olmuş uçuşların bilgisini alabilirsiniz. Aksi bir durum söz konusu olduğunda diğer numarayı aramanız gerekir.

Çağrı Merkezi Bilet Rezervasyonu Yapar mı?

Çağrı merkezi müşterilere hizmet vermek için kurulmuş bir platformdur. Bu nedenle tüm bilet işlemleriniz yapmanız mümkündür. Rezervasyon, bilet değişimi, bilet satın alma gibi işlemler yapılabilir. Birçok konuda bilgi aktarımı da buradan sağlanmaktadır. Pegasus hava yollarının sunduğu hizmetler bununla da sınırlı değildir.

Uçakta satılan birçok ürün, yiyecek, içecek ve çeşitli menüler sayesinde de kaliteli bir uçuş geçirmenizi sağlar. Ucuza bilet sağlaması ve bu kadar kaliteli bir hizmet sunması onu dünyada birçok uçak firmasının önüne geçirmiştir.

Konuyu Değerlendir

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir