Cumartesi , Mart 9 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Diyarbakır Sunexpress İletişim

Diyarbakır Sunexpress İletişim

SunExpress İletişim

Diyarbakır SunExpress İletişim Bilgileri

Diyarbakır SunExpress Telefon : (0850) 302 54 93
Diyarbakır SunExpress İletişim :  (0850) 840 48 05
Diyarbakır SunExpress Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri :  (0850) 840 48 31
Diyarbakır SunExpress Bilet Mail Adresi :  [email protected]
Diyarbakır SunExpress Adres :  Yenigöl Mahallesi, Nergiz Sokak No. 84 Muratpaşa / Antalya TR 07230

Diyarbakır ülkemizin en önemli şehirlerinde birisidir ve ülkemizin güneydoğusunda bulunmaktadır. Ankara, İstanbul gibi büyük metropollere uzak olduğu için insanların büyük bir bölümü ulaşımlarını uçaklarla yapmaktadır. Diyarbakır sunexpress iletişim numarası 0850 302 54 93 üzerinden tüm uçuş bilgilerini öğrenebilirsiniz. İletişim merkezimiz sizlere, Diyarbakır’a veya Diyarbakır’dan yapacağınız tüm uçuş işlemleri için yardımcı olmaya çalışacaktır. Sunexpress uçuşları için bilet alma ve rezervasyon işlemlerini ücretsiz çağrı merkezimiz üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Diyarbakır Sunexpress Uçuşları

Sunexpress uçakları ile yurtiçinde belirli noktalara sürekli uçuşlar düzenlenmektedir. Buralar arasında, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya illerimiz bulunmaktadır. Yurtdışı uçuşları ise yılın belirli dönemlerinde yapılmaktadır. Diyarbakır sunexpress iletişim merkezimizden yurtdışı uçuşların hangi aylarda, hangi ülkelere yapıldığınız öğrenebilirsiniz. Sunexpress yurtdışı uçuş hizmetlerini aktarmasız olarak gerçekleştirmektedir. Yurtiçinde gitmek istediğiniz farklı illere aktarmalı tarifeler üzerinden uçabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Günümüzde insanlar interneti daha fazla kullanmaya başladığı için uçak bileti ve rezervasyon işlerini online olarak yapmaya çalışmaktadırlar. Bazı zamanlarda internet erişimin bulunmaması ya da yoğunluk nedeniyle erişimler kısıtlı olabilmektedir. Diyarbakır sunexpress iletişim merkezimiz çağrı merkezi hizmetleri ile sizlere anında ve daha kaliteli hizmetler sunmaya çalışmaktadır. İletişim numaralarımızı arayarak her türlü hizmeti alabilirsiniz.

Bileti Rezervasyonu

Diyarbakır sunexpress iletişim merkezi olarak amacımız sizlere daha iyi hizmet verebilmektir. Tüm uçuşlarınız için önceden bilet rezervasyonlarında yardımcı olmakta ve sizlerin daha ucuz fiyatlara bilet alabilmenizi sağlamaktayız. Yurtiçi veya yurtdışı uçuşların tamamında uçuş tarihinden önce yapacağınız rezervasyonlar, uçak biletini ucuza almanıza neden olacaktır. Acil durumlarınızda da iletişim merkezlerimiz sizlere uçak bileti almanız konusunda yardımcı olacaktır. Ayrıca tüm bilet işlemleri, uçuş öncesi ve uçuş esnası hizmetleri hakkında da detaylı olarak bilgilendirme yapacaktır.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir