Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Kars Sunexpress İletişim

Kars Sunexpress İletişim

Kars SunExpress İletişim : 0850 302 54 93

Kars Sunexpress iletişim numarası 0850 302 54 93’dür. Sunexpress Türk Hava Yolları ve Lufthansa şirketlerinin ortak çabası doğrultusunda kurulmuştur. İç hat uçuşlara ağırlık vermiştir ve daha sonra dış hat uçuşlar gerçekleştirmiştir. Bilet fiyatlarını, uçuş saatlerini, bilet alış ve rezervasyon işlemlerini Sunexpress sayfasından rahatça bulabilirsiniz veya kars sunexpress iletişim numaralarını arayarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kars Sunexpress Telefon

Kars Sunexpress iletişim numaralarını internetten rahatlıkla bulabilirsiniz. Kars çok eski bir tarihe tanıklık eden nadir şehirlerden biridir. Kars sunexpress iletişim numarasına 0850 500 23 11 nolu hattan ulaşmanız mümkündür. Müşteri hizmetleri her dilde hizmet vermektedir. Kayıtlı olduğunuz normal tarife üzerinden bilet işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sunexpress Tarafından Müşterilere Verilen Hizmetler Nelerdir

Havacılık sektörünün gelişmesiyle birlikte yolculuklar daha kısa süreli ve keyifli bir hale gelmiştir. Sunexpress erken rezervasyon ile müşterilerine ucuz bileti imkânı sunan bir firmadır. İnternet ortamında bilet ve rezervasyon işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. İnternet bulunmayan ortamlarda müşteri temsilcisi ile görüşerek rezervasyon, bilet alma, check-in işlemlerini kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Yolculuk esnasında seçeceğiniz menü ile keyifli anlar geçirebilirsiniz. Sıcak ve soğuk içecek menüsü, soğuk atıştırmalık menüsü, yemek menüsü gibi birçok tercih hakkınız vardır. Bagaj hakkınız normalde 20 kilodur. Daha fazla bagaj için Kars sunexpress iletişim numaralarını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bebek ve Özel Yolcular

Sunexpress ile bebeğiniz ile beraber yolculuk yapabilirsiniz. Bebeğiniz 1 haftalık ise doktordan alacağınız rapor ile rahatlıkla yolculuk yapabilirsiniz. Bebekler için ücretsiz puset verilmektedir. Engelli yolcular için gerekli özen ve itine sunexpress hava yollarında yapılmaktadır. Engelli yolcular için doktor raporunda yazılan bilgiye göre özel yerler ayarlanarak konforları sağlanmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için kars sunexpress iletişim numaralarını ayarlayabilirsiniz.

Kars Sunexpress İletişim
4 (80%) 1 vote

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Gaziantep Sunexpress İletişim

Gaziantep Güneydoğu Anadolu bölgemizin en gelişmiş illerinden birisidir ve buranın yerleşim tarihi oldukça eskilere dayanmaktadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir