Cumartesi , Mart 9 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Konya Sunexpress İletişim

Konya Sunexpress İletişim

SunExpress İletişim

Konya SunExpress İletişim Bilgileri

Konya SunExpress Telefon : (0850) 302 54 93
Konya SunExpress İletişim :  (0850) 840 48 05
Konya SunExpress Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri :  (0850) 840 48 31
Konya SunExpress Bilet Mail Adresi :  [email protected]
Konya SunExpress Adres :  Yenigöl Mahallesi, Nergiz Sokak No. 84 Muratpaşa / Antalya TR 07230

Konya SunExpress Telefon : (0850) 302 54 93

Konya Sunexpress İletişim numarası 0850 302 54 93’tür. Konya havaalanı hem sivil hem de askeri üs olarak kullanılmaktadır. Sunexpress firması Konya’dan İzmir ve Kopenhag uçuşları gerçekleştirmektedir. Sunexpress tüm müşterilerine Konya uçuşları için en uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. 1989 yılında Türk Hava Yolları ve Lufthansa tarafından ortak kurulan bir havayolu şirketi olan Sunexpress ülkemizde birçok iç hat uçuşu yaparken aynı zamanda yurtdışı uçuşları da yapmaktadır.

Uçak Bileti Almak

Sunexpress ile uçuş yapabilmek için önceden rezervasyon yaparak uygun fiyatlara biletlerinizi alabilir ve güvenli uçuşlar yapabilirsiniz. Konya sunexpress iletişim numaralarını arayarak, tüm uçuş tarifeleri ve gideceğiz yer için bilet fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ülkemizde genellikle iç hat uçuşlarına ağırlık verilmiş ve Sunexpress ile bazı illere direk bazı illere ise aktarmalı uçabilirsiniz. Sunexpress uçak bilet fiyatları uygun olduğu için yurtdışı uçuşu planlayanlar için daha çok tercih edilmektedir.

Ücretsiz Bagaj

Sunexpress tüm uçuşlarında yolcularına tanıdığı ücretsiz bagaj hakkı uçuş güzergahına göre değişmektedir. Konya sunexpress iletişim merkezleri ile görüşerek uçuş öncesi bagaj hakkınızı öğrenebilir ve bagajlarını ona göre hazırlayabilirsiniz. Uçuş mesafesine göre her yolcuya 15 kg ile 40 kg arasında hak verilmektedir. Fazla bagajlar için iç hat uçuşlarında kg başına 6 TL, yurtdışı uçuşlarda ise 10 Euro ücret alınmaktadır.

Uçak İçi İkramları

Sunexpress ile yapacağınız uçuşlarınızda tüm yolculara, çeşitli alkollü ve alkolsüz içecek çeşitleri ile hafif yiyecekler ve tatlılar servis edilmektedir. Uçuş esnasında yapılan tüm ikramlar ücretlidir. Konya sunexpress iletişim merkezlerinden ikram fiyatlarını öğrenebilirsiniz. İkram fiyatlarına göre vaktiniz varsa uçağa binmeden kendiniz bir şeyler yiyebilirsiniz. Özel yiyecek tercihinde bulunmak istiyorsanız uçuştan 36 saat önce çağrı merkezine isteklerinizi iletebilirsiniz.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir