Salı , Temmuz 23 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Çanakkale THY İletişim

Çanakkale THY İletişim

Çanakkale Türk Hava Yolları telefon numarası 0850 302 54 93’tür. Türkiye’nin tarihi dokusu ile bilinen ve binlerce savaş şehidinin yer aldığı Çanakkale şehri, ziyaret edilen bölgeler arasındadır. Çanakkale THY iletişim numarası üzerinden Türk Hava Yolları’na ilişkin uçak seferi sorgulaması yapabilmek mümkün olur. Türk Hava Yolları firması, Çanakkale üzerinden hem yurt içine hem de yurt dışına birçok sefer düzenlemektedir.

Çanakkale THY Telefon

Hem Türkler hem de Çanakkale Savaşı’nda yiten Anzak askerlerinin aileleri tarafından 18 Mart tarihinde ziyaret edilen topraklar, dünyanın gözünün üzerinde olduğu yerlerden bir tanesidir. Çanakkale THY iletişim numaralarına web sitesi üzerinden arama yapabilmek mümkün olur. Türk Hava Yolları şirketi, bütün müşterilerine 0850 302 54 93 numarası üzerinden hizmet vermekte ve müşterilere bütün dünya dilleri ile yardımcı olunmaktadır.

Çanakkale’den Uçak ile Nereye Gidebilirim?

Çanakkale şehri, Türkiye’yi Asya ve Avrupa kıtalarına bağlayan bir köprü görevi görür. Bu noktadan dünyanın hemen her bölgesine uçak seferi bulabilmeniz mümkün olur. Çanakkale THY iletişim numarası üzerinden yapabileceğiniz sorgulama işlemi ile hem yurt içi hem de yurt dışı seferlerine ilişkin bilgi alabilirsiniz. Günlük olarak yapılan uçuş seferleri, gidilecek olan rotanın yoğunluğuna göre bir kaç defa tekrarlanabilmektedir.

THY Müşteri Hizmetleri

Çanakkale üzerinden gitmek istediğiniz konum her neresi olursa, Çanakkale THY iletişim hattı ile sefer sorgulaması yapılabilir. Çanakkale THY müşteri hizmetleri numarası 0850 302 54 93 olup, firma tüm seferlerinde güvenli ve konforlu bir uçuş hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Müşteri hizmetleri ile görüşme esnasında uçuş seferlerine ilişkin kampanya bilgilerine ulaşabilmek mümkün olur. Bu iletişim kanalının yanı sıra THY online web sitesi üzerinden de bilet rezervasyonu yalabıyabilir.

Konuyu Değerlendir

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir