Pazartesi , Temmuz 22 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Bursa Sunexpress İletişim Bilgiler

Bursa Sunexpress İletişim Bilgiler

SunExpress İletişim

Bursa SunExpress İletişim Bilgileri

Bursa SunExpress Telefon : (0850) 302 54 93
Bursa SunExpress İletişim :  (0850) 840 48 05
Bursa SunExpress Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri :  (0850) 840 48 31
Bursa SunExpress Bilet Mail Adresi :  [email protected]
Bursa SunExpress Adres :  Yenigöl Mahallesi, Nergiz Sokak No. 84 Muratpaşa / Antalya TR 07230

Sunexpress Hava Yolları, Türkiye ve Almanya’nın bayrak taşıyıcı hava yolu firmaları olan Lufthansa ve Türk Hava Yolları ortaklığı ile kurulmuştur ve firmaya 0850 302 54 93 numaralı telefondan ulaşılabilir. Ancak şu anda bağımsız bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Sunexpress, hizmet kalitesi ve dakik bir şekilde kalkış – varış alanında da son derece takdir edilesi bir firmadır.

Antalya merkezli olarak hizmet vermesine ek olarak Anadolu’nun pek çok noktasını Antalya’ya bağlaması bakımından da sıklıkla tercih edilmektedir. Yolcular, bu firmadan biletlerini Bursa Sunexpress iletişim bilgiler ve irtibat adresini kullanarak gerçekleştirebilirler.

Çağrı Merkezi Ücretli midir?

Sunexpress Hava Yolları her ne kadar bir low cost firma gibi görünse dahi çağrı merkezinden herhangi bir ücret talep edilmesi söz konusu olmayacaktır. Yolcular, Bursa Sunexpress iletişim bilgiler vasıtasıyla tamamen ücretsiz bir şekilde çağrı merkezine ulaşabilecek ve işlemlerini herhangi bir ücret ödemelerine gerek olmadan icra edebileceklerdir. Ancak Sunexpress Hava Yolları tarafından yemek seçimi ya da koltuk rezervasyonu gibi birtakım ek hizmetler için elbette ek ücret talep edilmesi söz konusu olacaktır.

Sunexpress ile Hangi Noktalara Uçmak Mümkündür?

Sunexpress, pek çok noktaya direkt uçuş icra etmektedir. Aynı zamanda Anadolu’nun farklı şehirlerinden Almanya, Avusturya ve İsviçre gibi pek çok ülkeye direkt uçuş icra etmesi bakımından da pek çok yolcuyu sevdiklerine kavuşturmaktadır. Sunexpress Hava Yolları, direkt uçuşlarıyla olduğu kadar aktarmalı uçuşlarla da pek çok yolcunun öncelikli tercihi haline gelmiştir. Yolcular, beklemelerin genelde kısa süreli olmasından dolayı Sunexpress ile yolculuk yapmayı tercih etmektedirler. Direkt ve aktarmalı seferlerden bilet almak için Bursa Sunexpress iletişim bilgiler kullanılmalıdır.

Çağrı Merkezi ile Ne Gibi İşlemler İcra Edilebilir?

Sunexpress çağrı merkezi aracılığıyla öncelikle bilet satın alma ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirilebilir. Buna ek olarak yolcuların Sunexpress Hava Yolları ile seyahatlerini daha konforlu hale getirmek adına koltuk rezervasyonu yapmaları, yemek seçimleri ya da spor ekipmanları ve evcil hayvan taşınması gibi birtakım ek hizmetler de çağrı merkezi sayesinde yapılabilecektir. Aynı zamanda bu hizmetlerden bazılarının rahatlıkla internet üzerinden online olarak icra edilmesi de mümkün olabilmektedir. Ancak bir çağrı merkezi personelinden destek talep eden yolcular, Bursa Sunexpress iletişim bilgiler ve acentelerden istifade etmelidir.

Konuyu Değerlendir

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir