Pazartesi , Mart 11 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Elazığ Anadolu Jet İletişim

Elazığ Anadolu Jet İletişim

Elazığ Doğu Anadolu’nun en şirin illerinden birisidir. Uzak yerlerde yaşayan insanlar buraya aile ziyaretlerinde bulunmak için uçak yolculuğunu tercih etmektedirler. Bunun için 0850 302 54 93 numarasını arayarak bilet alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Elazığ Anadolu jet iletişim numaralarını da arayarak aynı işlemleri yapabilirsiniz. Elazığ’a yapacağınız tüm uçuş işlemlerini online sistemler üzerinden rahatlıkla yapabilir ve ekonomik bilet satın alabilirsiniz.

Anadolu Jet Uçuşları

Elazığ Anadolu Jet iletişim merkezlerinden, nerelere hangi günlerde uçabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Anadolu jet ülkemizde birçok noktaya direk uçuşlar gerçekleştirmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir gibi birçok İlden Elazığ’a Anadolu jet ile direk uçuş yapabilirsiniz. Anadolu jet avantajlarından faydalanarak aktarmalı uçuşlar ile farklı noktalara uçabilirsiniz. Anadolu jet ayrıca Kıbrıs’a da belirli günlerde seferler düzenlemektedir.

Bilet ve Check-in İşlemleri

Elazığ Anadolu Jet iletişim merkezlerinden tüm uçuş işlemleri ile ilgili bilgileri alabilir ve işlemlerini yapabilirsiniz. Bilet satın alma işlemleri Anadolu jet bilet satın noktalarında yapılabildiği gibi, online sistemler kullanılarak da yapılabilmektedir. Biletinizi aldıktan sonra check-in işlemlerinde havalimanında sıra beklemek istemiyorsanız, online check-in işlemlerini yapabilirsiniz. Uçuş planınızı günler öncesinden yapıyorsanız, online rezervasyon yaparak uçak biletinizi ucuza alabilirsiniz. Rezervasyon yapabilmeniz için uçuş saatine en az 72 saat kalmış olması gerekir. Uçuş saatine 2 saat kalana kadar biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Bagaj Ağırlığı

Anadolu jet ile yapacağınız uçuşlar öncesinde Elazığ Anadolu jet iletişim merkezi ile görüşerek, uçakta yanınızda götüreceğiniz eşyaların ağırlıkları ve fazla ağırlıklar için ödenecek ücretler hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu jet tüm illere yapılan uçuşlarda yetişkin yolcular için kişi başı 15 kg kargo bagajı, 8 kg kabin için bagaj hizmetini ücretsiz olarak vermektedir. Bunların üzerinde olan her kg başına ek ücret istenir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir