Cumartesi , Temmuz 20 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Elazığ Sunexpress İletişim

Elazığ Sunexpress İletişim

SunExpress İletişim

Elazığ SunExpress İletişim Bilgileri

Elazığ SunExpress Telefon : (0850) 302 54 93
Elazığ SunExpress İletişim :  (0850) 840 48 05
Elazığ SunExpress Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri :  (0850) 840 48 31
Elazığ SunExpress Bilet Mail Adresi :  [email protected]
Elazığ SunExpress Adres :  Yenigöl Mahallesi, Nergiz Sokak No. 84 Muratpaşa / Antalya TR 07230

Elazığ ülkemiz Doğu Anadolu bölgesinde yer almakta ve buradaki insanlara uçuş hizmeti verebilmek için Sunexpress firmasının uçuşları bulunmaktadır. Elazığ sunexpress iletişim merkezimize 0850 302 54 93 çağrı numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz. Nerelere aktarmalı, nerelere aktarmasız uçuş yapabilirsiniz, uçuş tarifeleri hakkında bilgiler alabilirsiniz. Elazığ’a yapılan uçuşları insanlar genellikle akraba ziyaretleri gibi nedenlerle yapmaktadırlar. Yurtdışına yapılan uçuşları yurtdışında çalışan Elazığ ve çevresinde ailesi bulunan insanlar tarafından kullanılmaktadır.

Elazığ Sunexpress Uçuşları

Elazığ sunexpress uçuşları ülkemiz içerisinde İstanbul ve İzmir’e aktarmasız olarak yapılmaktadır. Buralardan farklı illere aktarmalı olarak gidebilirsiniz. Elazığ sunexpress iletişim numaralarımızı arayarak uçuş güzergahları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yurtdışında Almanya’nın Düsseldorf, Stutgart, Frankfurt, Hannover gibi şehirlerine aktarmasız uçuşlar yapılmaktadır. İnsanlar Elazığ’a genellikle, dini bayramlarda seyahat yapmaktadır. Bu dönemlerde yolcu sayısında aşırı yoğunluk yaşanmaktadır.

Ücretsiz Bagajlar

Sunexpress tüm uçuşlarında yolcularına, uçuş noktasına göre belirli bir kapasitede ücretsiz bagaj bulundurma hakkı tanımaktadır. Elazığ sunexpress iletişim çağrı numaramızı arayarak, uçuş noktanıza göre yanınızda bulundurabileceğiniz eşya ağırlığını ve ölçülerini öğrenebilirsiniz. Sunexpress tüm uçuşlarında, uçuş noktasına bağlı olarak, en az 15 en fazla 40 kg’a kadar ücretsiz hizmet vermektedir. Belirlenen kapasiteden fazla olan bagajlar için kg başına yurtiçinde 6 TL, yurtdışı uçuşlarında 10 Euro ek ücret alınmaktadır.

Sunexpress Biletleri

Elazığ sunexpress iletişim merkezimizden bilet fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Sunexpress uçak biletlerini yolcularına farklı seçeneklerle sunmaktadır. Bunlar, SunClassic, SunEco ve SunPremium seçenekleridir. Uçak biletini ekonomik fiyatlarla almak isteyenlere SunEco seçenekleri sunulmaktadır. Daha konforlu ve rahat uçuş yapmak isteyenler ise SunPremium ve SunClassic seçeneklerini değerlendirirler. Ayrıca seçeceğiniz bu bilet seçeneklerine göre size ücretsiz bagaj hakları farklı oranlarda verilecektir.

Konuyu Değerlendir

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir