Pazar , Temmuz 21 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Erzurum Anadolu Jet İletişim

Erzurum Anadolu Jet İletişim

Erzurum Palandöken kayak merkezi ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden birisidir. Ülkemizin değişik bölgelerinden buraya gidebilmeniz için 0850 302 54 93 numarasını arayarak uçak biletinizi ayırtabilir ve satın alabilirsiniz. Erzurum Anadolu jet iletişim merkezleri üzerinden avantajlı uçak biletleri alabilirsiniz. Erzurum tarihi yapısı itibariyle Doğu bölgesinin en fazla turist çeken illerinden birisidir. Anadolu jet ile ekonomik uçuşlar yapabilirsiniz.

Erzurum’a Uçmak

Erzurum Anadolu Jet iletişim numaralarını arayarak, uçak saatleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Özellikle batı illerimizin çoğundan Erzurum’a direk uçuşlar bulunmaktadır. Turistik geziler, iş gezileri veya aile ziyaretleriniz için Anadolu jet uçakları ile Erzurum ve çevresine gitmek için biletlerinizi online sistemler üzerinden de alabilirsiniz. Erzurum için yılın belirli dönemlerinde ucuz uçak bileti kampanyaları düzenlenmektedir. Bu kampanyaları takip ederek ucuz bilet alabilirsiniz.

Online İşlemler

Erzurum Anadolu Jet iletişim merkezleri sizlere uçak bileti olabilmeniz için online işlemlerde yardımcı olmaktadır. Online sistemler üzerinden rezervasyon, bilet satın alma ve check-in işlemlerini yapabilirsiniz. Online sistemler üzerinden rezervasyon yapabilmeniz için uçuş saatine 72 saatten daha fazla zaman kalmış olmalıdır. Uçak bileti satın alma işlemleriniz için ise uçuşa son 2 saat kalana kadar izin verilmektedir. Biletlerinizin aldığınızda online check-in işlemlerinizi yaparak zaman kazanmış olursunuz.

Bagaj Hakkı

Anadolu Jet ile yapacağınız tüm uçuşlarınız için yanınızda bulunduracağınız eşyalarınızın, taşıma kurallarına uygun içeriklerde olması gerekir. Yasaklanmış olan ürünler hiçbir şekilde uçağa alınmamaktadır. Erzurum Anadolu jet iletişim merkezini arayarak bagaj ürünleri ve taşınabilecek kapasite hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu jet iç hat uçuşları için yolcu başı ücretsiz bagaj taşıma hakkı olarak 15 kg, Kıbrıs uçuşları için ise 20 kg hak tanımaktadır.

Konuyu Değerlendir

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir