Pazartesi , Mart 11 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Erzurum Sunexpress İletişim

Erzurum Sunexpress İletişim

SunExpress İletişim

Erzurum SunExpress İletişim Bilgileri

Erzurum SunExpress Telefon : (0850) 302 54 93
Erzurum SunExpress İletişim :  (0850) 840 48 05
Erzurum SunExpress Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri :  (0850) 840 48 31
Erzurum SunExpress Bilet Mail Adresi :  [email protected]
Erzurum SunExpress Adres :  Yenigöl Mahallesi, Nergiz Sokak No. 84 Muratpaşa / Antalya TR 07230

Sunexpress ülkemiz doğu bölgesinde en fazla uçuşları Erzurum’a yapmaktadır. Erzurum’a yapacağınız uçuşlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilet işlemlerinizi Erzurum sunexpress iletişim merkezimizin 0850 302 54 93 çağrı numarasından yapabilirsiniz. Sunexpress Erzurum uçuşlarında, yurtiçinde belirli noktalara karşılıklı olarak aktarmasız olarak yaparken, yurtdışı uçuşlarını ise aktarmalı olarak gerçekleştirmektedir. Sunexpress yolcularına uçuş öncesi ve uçuş esnasında çeşitli hizmetler sunmaktadır. Havaalanına yapılacak ulaşımlarda, uçak içi ikram hizmetlerinde kalite ve güvene önem vermektedir.

Erzurum Sunexpress Seferleri

Erzurum Sunexpress firmasının doğu bölgesinde en fazla sefer düzenlediği yerlerin başında gelmektedir. Sunexpress Erzurum’dan, İstanbul Ankara, İzmir ve Bursa’ya karşılıklı aktarmasız uçuşlar düzenlemektedir. Erzurum sunexpress iletişim merkezinden aktarmalı uçuş yapabileceğiniz yerleri de öğrenebilirsiniz. Yurtdışı uçuşları için Frankfurt ve Bremen havaalanlarına uçuş yapabilirsiniz. Ancak bu yurtdışı uçuşları İzmir aktarmalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Yolcu Bagaj Hakkı

Sunexpress uçuşlarında yolculara verilen ücretsiz bagaj hakları tüm uçuşlarda iniş noktasına göre farklı oranlarda olmaktadır. Uçuş öncesinde Erzurum sunexpress iletişim numaralarını arayarak, bagaj kapasiteniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Sunexpress’in yolcularına sunmuş olduğu bilet seçeneklerine göre bagaj taşıma hakları da değişmektedir. SunEco biletine sahip olan her yolcu için 20 kg taşıma hakkı verilirken SunPremium bileti sahiplerine 30 kg ücretsiz bagaj taşıma hakkı verilmektedir. Belirlenen oranlardan fazla kg’lar için ek ücret alınmaktadır.

Sunexpress Uçak Biletleri

Erzurum sunexpress iletişim bilet alış işlemlerinizde ve rezervasyon işlemlerinde sizlere yardımcı olacaktır. Sunexpress her zaman yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarında en ekonomik fiyat seçenekleri sunmaktadır. Sunexpress uçak biletleri üç kategoride sunulmaktadır. Ekonomik uçuşlar için SunEco seçeneği sunulurken, konforlu uçuşlar için SunPremium ve SunClassic seçenekleri yer almaktadır. Bu seçenekler uçak içi hizmetlerde farklılık göstermektedir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir