Cuma , Mart 8 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Gaziantep Pegasus İletişim

Gaziantep Pegasus İletişim

Gaziantep Pegasus İletişim : (0888) 228 12 12

gaziantep pegasus iletişim
gaziantep pegasus iletişim

 Gaziantep Pegasus İletişim

Pegasus hava yollarımız Türkiye’nin en güvenilir, en konforlu, en uygun hava yolu şirketidir. Yolcularımıza gidecekleri yere kadar en konforlu yolculuk sunmayı kendine hedef edinmiş Pegasus  havayollarımız  güvenli bir şekilde gidecekleri noktaya ulaştırır. Pegasus havayollarımızı ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimiz 0888 228 12 12 numarasını arayarak bilgi sahibi olabilirler.

 Bir Çok Ülke Ve Birçok Şehre Ulaşım

Türkiye’nin en konforlu, en ucuz, en kaliteli havayolu şirketimiz yurt içinde 36 yurtdışında 72 noktaya ve 40 ülkeye olmak üzere müşterilerimize hizmet vermektedir.  Hangi ülkeleri hangi noktalara hangi şehirlere ulaşım yapmak istiyorsanız 0888 228 12 12 numaramızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pegasus Gaziantep Şubesi

Ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biri olan Gaziantep Güneydoğu Anadolu  bölgemizin en kalabalık en önemli şehirlerinden biridir.

Yurtiçi ve yurt dışından birçok yolcuyu ağırlayan Gaziantep’e Pegasus hava Yolları şirketimizi kullanarak gitmek bir ayrıcalıktır.

Gaziantep Bilet Alma Telefon

Gaziantepten herhangi bir ülkeye ya da şehre, herhangi bir ülkeden ya da şehirden Gaziantep’e yolculuk yapmak isteyen müşterilerimiz Pegasus Havayolları şirketimizi kullanarak hem güvenli, hem konforlu hem de ucuza seyahat edebilirler. Müşterilerimiz 0888 228 12 12 numarasını arayarak uçuşların nereye yapıldığı hakkında bilgi alabilirler.

Pegasus Müşteri Hizmetleri

Gaziantep’ten herhangi bir ülke ya da şehre seyahat etmek için Pegasus havayollarından bilet alan müşterilerimiz bilet değişimi yapmak istediklerinde çok kolay bir şekilde 0888 228 12 12 numarasını arayarak bilet değişimi yapabilirler. Diğer makalemizde pegasus havayolları çağrı merkezi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir