Pazartesi , Mart 18 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Pegasus İletişim – Pegasus Müşteri Hizmetleri

Pegasus İletişim – Pegasus Müşteri Hizmetleri

Pegasus İletişim : 0888 228 12 12

pegasus iletişim ücretsiz çağrı merkezi
pegasus iletişim ücretsiz çağrı merkezi

Pegasus Müşteri Hizmetleri

Şirketimiz uzun yıllardır hava yolu ulaşımı konusunda hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışına gerçekleştirdiği seferlerle yolcularına kaliteli bir hizmet anlayışı sunan şirketimiz birçok merkeze uçıulşar düzenleyerek faaliyet göstermektedir. Yolcularına sağlıklı, kaliteli bir uçuş sunan firmamız uygun fiyat politikasıyla seyahat edebilme imkanı vermektedir.

Yurt içi ve yurt duşında uygun fiyatlara uçuş gerçekleştirmek şirketimiz aracılığı ile mümkün. Düzenlemiş olduğu kampanya ve avantajlarla oldukça uygun fiyatlarla uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca farklı fiyat çeşitleri ile planlanmış bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Şirketimizin ortakları olduğu araç kiralama, otel, vize gibi konularda müşterilerine hizmet vermektedir. 

Uçtuğunuz Heryere Pegasus Havayolları İle Uçun

Hava yolu şirketimiz ile yurt için ve yurt dışına dilediğiniz yere uçabilme imkanınızda mevcut. Yurt içinde 36 şehire Yurt dışında ise 72 şehire sefer düzenlenmektedir. Yurt içinde yer alan uçuş noktalarımızın lokasyonları diğer şehirlere rahat ulaşım konusunda da düzenlenmiştir.

Zaman ilerledikçe yurt içinde sefer düzenlenecek şehirleri arttırarak yolcuların dileği şehirlere gitmeside sağlanacak. Toplamda 40 ülkeye uçuş gerçekleştiren şirketimiz toplam 102 merkeze uçuş gerçekleştirmektedir. Şirketimizde mevcut olan 76  uçak ile bu seferler gerçekleştirirken siparişi verilen yeni uçaklarımız ile uçuş noktalarımızı arttırmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz ne çok yere ulaşırsak o kadar çok kavuşturmak üzerine kurulu olan bu düşünce yapımız ile her geçen gelişmekteyiz. Şirketimiz sadece yolu taşımacılığı yapmamakla birlikte  Kargo taşımacılığına geçiş sağlamıştır. Kargo olarak değerli mallar, tehlikeli madde, canlı hayvan ve cenaze taşımacılığı yapılmaktadır.

Pegasus Telefon

Yurt içi ve yurt dışı olarak gerçekleştirilen bu taşımacılık faaliyeti yine bir çok merkeze ulaşılmaktadır. Yolcu taşımacılığında geçerli olan uçuş noktalarını kapsayan seferlerle istenilen her neyse zamanında yerine ulaştırmaktayız.

DENEYİMLİ KADROSU VE EĞİTİM SÜREÇLERİ

Şirketimiz deneyimli kadrosu ile uçuşlarını gerçekleştirmekte ayrıca uçakta yer alan diğer görevli arkadaşlarımız bünyemizde almış oldukları kaliteli ve uzun süreli eğitimler sonrası aramıza katılmışlardır.

Öncelikle kendi şirketimiz için vermiş olduğumuz eğitimlerle bünyemizdeki görevli arkadaşları donanım sahibi yaparken ilerleyen zaman içerisinde şirket dışına da eğitim hizmete vermeye başlamış bulunmaktayız. Uçuşun önemini ve risklerini bilen bir firma olarak insan hayatının önemi her şeyden önce gelir düşüncesiyle eğitimlerimizi bu perspektif altında vermekteyiz.

Pegasus Bilet Değişikliği ve Açığa Alım İşlemleri

Şirketimiz bilet alımı, iptai ve değişim konusunda yolcularının mağdur edilmemesi bakış açısını destekleyerek bu konularda kolaylıklar sağlamaktadır. Şirketimiz iletişim bilgilerinden olan 0888 228 12 12 numaralı telefon ile dilediğiniz zaman rezervasyon yaptırabilir ya da satın almış olduğunuz biletinizin iptalini veya değişimini talep edebilirsiniz.

Bilet değişimi için ayrıca internet sitesinden ”Bilet İşlemleri” menüsünden rezervasyon numarası ve soyadınız ile değişim işlemlerinizi gerçekleştirebilirisiniz. Bunun yanında çağrı merkezleri ile bilet konusunda yapmak istediğiniz her türlü işlemi bu yollada gerçekleştirmeniz mümkün. Şirketimiz yolcuların bu hususta zorluk çekmemeleri ve mağduriyet yaşamamaları için birçok yöntem geliştirmiş durumda.

Bir dğer makalemiz olan gaziantep şehrinde pegasus havayolları‘nın uçak bileti satış noktaları hakkında iletişim ve adres bilgilerine yer verdik. Okumanızı tavsiye ederiz.

hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir