Pazar , Temmuz 21 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Kahramanmaraş Pegasus İletişim

Kahramanmaraş Pegasus İletişim

Kahramanmaraş Pegasus İletişim : 0850 303 07 87

30 yılı aşkın süredir hizmet veren Pegasus hava yolları kaliteli hizmet ve uygun fiyatın tek adresi olmuştur. Firmanın farklı ülkelere ulaşım sağlayan 80’e yakın uçağı bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçinde 33, Yurtdışında ise 69 yere ulaşım imkanı sağlar.

102 yere her gün farklı saatlerde veya farklı günlerde çeşitli uçuşlar koyarak hizmetini sürdürür. Sunduğu bu hizmetlerin yanında bir de haftanın tüm günleri çağrı merkezinden hizmetini sürdürür. Çarı merkezi, bilet alma, rezervasyon yaptırma, bilet değişikliği ve iptali gibi birçok işlemi yapabilen ve sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayan bir hizmet sunar.

Havayolları İletişim Hattı

Kahramanmaraş Pegasus İletişim Bilgileri

Kahramanmaraş Pegasus Telefon (0850) 840 48 05
Kahramanmaraş Pegasus İletişim  (0850) 303 07 87
Kahramanmaraş Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 840 48 05

Kahramanmaraş Pegasus İletişim numarası (0888) 228 12 12 olmaktadır. Bu numarayı arayan müşteriler Türkiye’nin neresinde olursa olsun hizmetlerden faydalanabilir. Pegasus Hava Yollarının sunduğu hizmet bununla da sınırlı değildir. Uçak içerisinde çalışan ekibin yolculara sunduğu olanaklar ve güler yüz de kaliteyi arttırmaktadır.

Kahramanmaraş Pegasus İletişim

İletişim Numarası Nedir?

Pegasus hava yoları Çağrı merkezi ve Müşteri hizmetleri olarak farklı alanlarda hizmet verir. Çağrı merkezinin numarası (0888) 228 12 12 olmaktadır ve birçok işlem buradan yapılır. 0850 250 67 02 numaralı telefon ise müşteri hizmetleri numarasıdır. Çeşitli nedenlerle rötar yapan veya iptal olan uçuşlar bu numara üzerinden bilgilendirilir. Diğer tüm işlemler çağrı merkezi numarasından yapılır. Kahramanmaraş Pegasus İletişim başta olmak üzere tüm şehirlerden aranabilmesi, bilgi alınabilmesi mümkündür. Sunduğu güler yüzlü ve kaliteli hizmet sayesinde sadece Türkiye’den değil Tüm Dünya’dan müşteriler edinmiştir.

Pegasus Hava Yolları Başka Ne Hizmeti Sunar?

Düşük fiyat ile yolculara uçuş deneyimi yaşatmayı ilke edinmiş bir firmadır ve sağladığı bir çok hizmet bulunur. Gerek havaalanında gerekse uçakta evinizde gibi hissetmeniz mümkündür. Uçak içerisinde birçok taze yiyecekler, menüler verilebildiği çeşitli çikolata, kek ve içecekler de bulunur. Bu sayede uçuş sırasında yemek yiyebilme imkanı sağlanır. Ayrıca Pegasus mobil uygulamasıyla bilet aldığınızda puan birikir ve bu puanları uçakta menü alırken kullanabilirsiniz. Bu puanlar bir sonra uçak biletinizi ucuza veya yeteri kadar puan varsa ücretsiz almanızı da sağlayacaktır.

Konuyu Değerlendir

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir