Pazar , Temmuz 21 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Muş Pegasus İletişim

Muş Pegasus İletişim

Muş Pegasus İletişim
Muş Pegasus İletişim

Pegasus Türkiye’ de bulunan en büyük hava yolu şirketleri arasında bulunmaktadır. Sunduğu hava yolu hizmetleri ile sürekli kendini geliştiren, müşteri güvenliği ve memnuniyetini esas alan bir firmadır. Gelişmiş web sitesi ile istenilen her bilgiye ulaşmak mümkündür.

İnternet ağında Muş Pegasus iletişim bilgilerine ulaşmak oldukça kolaydır. Pegasus çağrı merkezi 0888 228 12 12 numarası ile hizmet vermektedir. Kolay ulaşım sağlanması için sürekli çalışan müşteri hizmetleri, günün 7/24 saati yardım ve destek sağlamaktadır.

Pegasus müşteri hizmetleri, istenilen her konuda bilgi alınabilmesi, müşterilerin sorularına ve sorunlarına hızlı dönüş, çözüm ve destek sağlanabilmesi için titizlikle çalışan personellerden oluşmaktadır.

Havayolları İletişim Hattı

Muş Pegasus İletişim Bilgileri

Muş Pegasus Telefon (0850) 840 48 05
Muş Pegasus İletişim  (0850) 303 07 87
Muş Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 840 48 05

Pegasus Hava Yolu Seferleri

Pegasus uçuş noktaları gelişmiş bir hava yolu şirketidir. Türkiye içerisinde 39 farklı noktaya, yurt dışında ise 70 farklı noktaya uçuş düzenlemektedir. Düzenlediği kampanyaları ile, müşterilerine güvenli uçuş ve uygun fiyatlı bir yolculuk imkanı sunmaktadır. Her türlü uçuş noktası için kampanyaları öğrenmek isteyen müşteriler, Pegasus müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek uygun fiyatlı biletlere sahip olabilirler.

Pegasus Bilet Satın Alma ve İptal Etme İşlemleri

Pegasus’ tan bilet almak isteyen müşteriler için, gelişmiş bir web site hizmeti bulunmaktadır. Buradan kolayca bilet almak mümkündür. Ayrıca Pegasus ofisleri üzerinden de bilet almak söz konusudur. Müşteriler aldıkları bilet tarihinde, uçuş saatinden 2 saat önce kalkış olacak hava alanında bulunmalıdır. Bilet iptal ve değişim işlemleri içinde, hava alanında bulunan Pegasus gişelerinden destek alınabilmektedir. Detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilir.

Pegasus’un Sunmuş Olduğu Hizmetler

Pegasus, uygun fiyat politikası ile hava yolu ulaşımını farklı bütçeye sahip olan herkesin kullanabilmesi adına oluşturmuştur. Güvenli uçuş hizmeti sağlamasının yanı sıra, sunduğu ek hizmetler ile müşteri beklentilerini karşılayabilmek adına çalışmaktadır. Güler yüzlü uçuş ekibi, hızlı ve kolay iletişim sağlanabilen müşteri hizmetleri gibi personelleri ile de özenli bir çalışma yürütmektedir.

Pegasus Ücretsiz Müşteri İlişkileri

Her türlü konuda bilgi almak, öneri ve şikâyetler için hizmet veren Pegasus müşteri ilişkileri hattı olan 0888 228 12 12 numarasına ücretsiz ulaşılmaktadır.

Pegasus İletişim Hattı

Pegasus Çağrı Merkezi, en iyi hizmet, pratik çözüm, kolay ulaşım, hızlı hizmet imkanları ile 7/24 boyuncu hizmet vermektedir.

Konuyu Değerlendir

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir