Pazar , Mart 10 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Kars Anadolu Jet İletişim

Kars Anadolu Jet İletişim

Kars Anadolu Jet İletişim : (0850) 302 54 93

Kars Anadolu Jet ile iletişime geçmek için 0850 302 54 93 numaralı telefon numarası kullanılabilir. 37 adet uçakla hizmet vermeye devam eden Kars Anadolu jet iletişim hatlarına ulaşmak oldukça kolaydır. Her türlü soru ve sorunda müşterilerinin yanında olan müşteri temsilcileri alınan hizmetin kalitesini artırmaktadır.

Anadolu Jet Tarafından Sağlanan Hizmetler

Anadolu jet, kurumsal yapısı sayesinde sunduğu kaliteden ödün vermemektedir. Konforlu ve rahat bir yolculuk için tüm detayların düşünüldüğü uçuşlar sayesinde, kendinizi değerli hissedeceksiniz. Türkiye’nin en eski tarihi dokuya sahip olan illeri arasında bulunan Kars’a yapılan uçuşlarda da Anadolu jet farkı görülmektedir.

İletişim Hattının Sağladığı Kolaylıklar

Kars Anadolu jet iletişim hattı sayesinde bilet rezervasyonu, satın alma, iptal gibi işlemler yapılabilmektedir. Kısa sürede yapılabilen bu işlemler zaman kaybı yaşanmasının önüne geçmektedir. Müşteri temsilcisiyle yapılan görüşmede uçuşlarla ilgili genel bilgileri edinmek de mümkündür. Uçuş öncesinde ücretli olarak koltuk seçimi yapmak, ilave bagaj hakkı satın almak, uçuşlarda mil kullanımı ve mil biriktirmek, uçuş esnasında yapılan ücretsiz ikramlar, uçuş sonrasında havalimanından transfer gibi konularla ilgili bilgi almak için de bu numaraya ulaşılmaktadır. En kısa sürede tüm sorularınıza doğru yanıtlar alabilmek için Kars Anadolu jet iletişim hattına başvurabilirsiniz.

Kars Uçuşları

Anadolu Jet tarafından Kars Harakani havaalanına uçuşlar İstanbul, Ankara ve İzmir’den karşılıklı olarak yapılmaktadır. Şehir merkezine yalnızca 6 kilometre uzaklıkta bulunan havaalanından transfer konusunda detaylı bilgi almak için Kars Anadolu jet iletişim​​​​​​​ hattına ulaşmak mümkündür. Anadolu Jet tarafından belirli dönemlerde düzenlenen kampanyalar sayesinde uygun fiyatlarla uçak bileti almak da mümkündür. Kaliteli hizmete, en kısa sürede ulaşmak ve konforlu bir yolculuk yapmak için müşteri temsilcileriyle hemen iletişime geçmek yeterlidir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir