Çarşamba , Mayıs 22 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Konya Anadolu Jet İletişim – Ücretsiz Müşteri Hizmetleri

Konya Anadolu Jet İletişim – Ücretsiz Müşteri Hizmetleri

Konya Anadolu Jet İletişim : (0850) 302 54 93

Anadolu Jet Logo
Anadolu Jet Logo

Konya Anadolu Jet İletişim : 0850 302 54 93; Filosunda bulunan 37 uçakla kaliteli hizmet vermeye ve büyümeye devam eden Anadolu Jet müşteri hizmetlerine 0850 302 54 93 numaralı telefondan ulaşılmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikaları sayesinde başarılarını devam ettiren Anadolu jet, sağladığı imkânlarla her geçen gün daha çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Türkiye’nin pek çok bölgesinde bulunan havaalanlarına ulaşımı kolay hale getiren Anadolu Jet’in Konya uçuşlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için Konya Anadolu jet iletişim hattı kullanılabilir.

Anadolu Jete Ulaşmak

Merkezi İstanbul’da bulunan Anadolu Jet’e ulaşmak, bilgi almak ya da yaşanan sorunları gidermek oldukça kolay olmaktadır. Kayıt altına alınan müşteri temsilcileriyle yapılan görüşmeler sayesinde, en kısa sürede istenilen bilgilere ulaşmak mümkündür. İletişim hattında farklı dillerde de hizmet verilmektedir. İletişim Hattında Sağlanan Destek konya Anadolu jet iletişim hattına ulaşarak, uçuş öncesi, uçuş sonrası ya da uçuş esnasında yapılması gerekenlerle ilgili bilgi almak mümkündür.

Bir diğer makalemiz olan Konya SunExpress iletişim hattı hakkında detaylı bilgi verdik. Linki tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. www.ucakbiletitelefon.com/konya-sunexpress-iletisim

Bilet rezervasyonu, iptali, satın alma, ücretli koltuk seçimi, ilave bagaj hakkı satın alma, bagajda olması gereken eşyalar, uçakta taşınamayacaklar, havalimanı transferi, evcil hayvanla yolculuk kuralları, uçuş sırasında yapılan ücretsiz ikramlar gibi konularda detaylı bilgi tarafınıza sağlanmaktadır. Cevabı merak edilen tüm sorular iletişim hattında yanıt bulmaktadır.

Konya Uçuşları

Konya havaalanına Anadolu Jet tarafından gerçekleştirilen uçuşlar, müşterilerin hızlı ve en uygun fiyatlarla ulaşım sağlamasını amaçlamaktadır. Anadolu Jet tarafından bazı dönemlerde yapılan kampanyalar sayesinde, oldukça uygun fiyatlarla uçak bileti alınabilmektedir. Kampanya tarihleriyle ve içerikleriyle ilgili bilgi almak için Konya Anadolu jet iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Uçuşlar sayesinde puanlar kazanmak ve gelecekteki uçuşlarda bu puanları kullanmak da mümkündür. Kazandığınız puanlarla ilgili bilgiyi de Konya Anadolu jet iletişim numarasını aramanızın ardından yapacağınız görüşmeden edinebilirsiniz.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir