Pazartesi , Nisan 27 2020
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Kars Havayolları İletişim

Kars Havayolları İletişim

Kars Havayolları İletişim : (0850) 302 54 93

Tüm Hava Yolları, uzunca bir süredir İstanbul merkezli olarak operasyonlarına devam etmektedir. Öyle ki farklı ülkelerde alt markaları dahi yer almaktadır. Türkiye’nin en önde gelen hava yolu firmaları arasında yer alan havayolları, ucuz bilet politikaları ile de gönüllerde taht kurmayı ve son derece sık tercih edilmeyi başarmıştır. İşte bu yazıda havayolu ile alakalı iletişim bilgilerine ve firma hakkındaki bazı detaylara yer verilmiştir. Peki, Kars Pegasus İletişim 0850 302 54 93 numaraları nelerdir?

Havayolları Uçuş Noktaları

Havayolu, yırt içi ve yurt dışında sayısız noktaya uçuş icra etmektedir. Faaliyetlerine üç kıtada devam eden dev firma, en son uçuş noktası olarak da Hollanda’nın Rotterdam kentini belirlemiş, bu sayede Hollanda’daki uçuş noktasını ikiye çıkarmıştır. Öte yandan tüm yurt dışı uçuş noktalarına yurt içinden aktarmalı olarak da ulaşmak mümkündür.

Hava Yolları Çağrı Merkezi Ücretli mi?

Hava Yolları, çağrı merkezi hizmetini ücretli olarak sunmaktadır. Bu ücret dakika başına bir buçuk Türk Lirası olarak belirlenmiş durumdadır. Ancak hava yolundan kaynaklı nedenlerden dolayı iptal olan ya da geciken ve değiştirilen seferler ile alakalı sunulan çağrı merkezi hizmeti tamamen ücretsizdir. Öte yandan ücretli çağrı merkezi hizmetinde operatörler doluyken bekleme süresinin de ücrete dahil edileceği unutulmamalıdır.

Tüm Hava Yolları Hizmetleri

Hava Yolları, ek hizmetlerin pek çoğunu ücretli olarak sunsa dahi bu hizmetlerin pek çoğu son derece makul fiyatlıdır. Bunlar koltuk seçimi, ekstra bagaj hakkı ve yurt dışı uçuşlarında uçak altı bagajı hakkı, uçak içi yiyecek ve içecek servisi ve lounge hizmetidir. Ancak online check in yapılması, hatta havalimanında check in yapılması durumunda hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Hava Yolları Bilet İptali

Hava Yolları tarafından satılan biletlerin pek çoğu iptal edilebilir. Ancak bu iptal için pek çok zaman yüklü bir ücret talep edilecektir. Bu nedenle yolcuların temin ettikleri Kars uçak biletlerini uygun fiyatlı bilet sigortası ile satın almaları gerekebilir. Bu sayede ücretsiz değişiklik ve iptal hakkı söz konusu olacaktır.

Hava Yolları Bilet İptal ve Değişiklik Süresi

Hava Yolları ile seyahat eden yolcuların biletleri ile ilgili işlemlerini uçuşa iki saat kalıncaya dek gerçekleştirmesi gerekmektedir. Aksi takdirde hava yolu firması tarafından en ufak bir sorumluluk dahi kabul edilmeyecektir.

Hava Yolları Ücretsiz Çağrı Merkezi

Hava Yolları ücretsiz çağrı merkezine 0850 250 67 02 numaralı telefon ile ulaşmak mümkündür. Ancak iptal edilen ve hava yolundan kaynaklı sebepler ile değişikliğe uğrayan biletler haricinde işlem yapılamayacağı da bilinmelidir.

Hava Yolları İletişim Numarası

Hava Yolları’na Türkiye’nin istisnasız her yerinden, 24 saat boyunca 0888 228 12 12 numaralı telefondan ulaşılabilmektedir. Ancak bu çağrı merkezi ek ücrete tabidir. Kars Pegasus iletişim hattı 0850 302 54 93 bağlamında aranabilecek ikinci bir telefon numarası bulunmamaktadır.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir