Cumartesi , Mart 9 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Samsun Pegasus İletişim

Samsun Pegasus İletişim

Samsun Pegasus Telefon : 0850 840 48 05

Pegasus Hava Yolları Samsun şubesi 0850 840 48 05’dir. Türkiye’de uzun yıllardır faaliyet gösteren ve Türkiye’nin en yeni uçaklarını bünyesinde barındıran hava yolu firması olarak tanınmaktadır. Buna ek olarak bu hava yolu firması tarafından hem Türkiye’nin hem de dünyanın pek çok yerine her gün karşılıklı seferler düzenlenir. Peki, Samsun Pegasus İletişim numaraları nelerdir?

Samsun Pegasus İletişim

Pegasus Hava Yolları Uçuş Noktaları

Pegasus Hava Yolları, üç kıtada faaliyet göstermektedir. Ancak Afrika’daki uçuş noktaları Mısır ile sınırlıdır. Buna karşılık bu noktalar her geçen gün biraz daha artış göstermektedir. Bunlara en sok eklenmiş olan hat ise Rotterdam’dır.

Havayolları İletişim Hattı

Samsun Pegasus İletişim Bilgileri

Samsun Pegasus Telefon (0850) 840 48 05
Samsun Pegasus İletişim  (0850) 303 07 87
Samsun Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 840 48 05

Biletler Üzerinde Gerçekleştirilebilecek İşlemler

Pegasus Hava Yolları’ndan alınmış olan biletlerin iptali, iadesi ve değiştirilmesi genel olarak mümkündür. Aynı zamanda biletler açığa da alınabilir. Buna karşılık biletler üzerinde yapılacak işlemlerden talep edilecek tazminat ve kesintiler zaman zaman bu işlemi anlamsız kılacak seviyede olabilir. İşte bu gibi durumlara karşı da bilet satın alırken firmaya ait esnek tarifeyi makul bir fiyat üzerinden satın almada yarar vardır.

Pegasus Samsun Varışlı ve Kalkışlı Uçuşlar

Pegasus Hava Yolları, Samsun’dan iki ayrı yurt içi noktaya direkt uçuş icra etmektedir. Bunlardan bir tanesi İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, bir diğeri ise İzmir Adnan Menderes Havalimanı’dır. Aynı zamanda Almanya’dan da zaman zaman direkt uçuşlar Samsun’a icra edilir. Ancak bu seferler çok nadirdir. Samsun Pegasus iletişim numarası 0850 840 48 31‘dir. Bu müşteri hizmetleri ile her türlü Pegasus bilet işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Aktarmalı Uçuş Yapılabilir mi?

Aktarmalı uçuşlar Pegasus ile son derece kolaydır. Samsun, Pegasus ‘un uçuş icra ettiği ya da diğer bazı hava yolu firmaları ile anlaşma içerisinde bulunduğu firmalar ile dünya üzerindeki pek çok yere bağlanmaktadır. Üstelik pek çok zaman aktarma süresi yolculuğu çekilmez hale getirecek uzunlukta da olmayacaktır.

Pegasus Hava Yolları Çağrı Merkezi Hizmetleri

Pegasus Hava Yolları tarafından iki ayrı çağrı merkezi hizmeti sunulmaktadır. Bunlardan bir tanesi ücretli, bir diğeri ise ücretsiz olarak bu hizmeti sunar. Ancak ücretsiz çağrı merkezinden yapılacak olan işlemler son derece sınırlıdır.

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Pegasus Hava Yolları’na ait Samsun çağrı merkezinden sadece operasyonel durumlardan kaynaklanan zorunluluklara dair işlemler icra edilebilir. Bu çağrı merkezinin telefon numarası 0850 840 48 05’dir.

Pegasus Samsun Çağrı Merkezi

Merak eden yolcular için Samsun Pegasus iletişim bilgisi olarak ücretli çağrı merkezi bilgisi de paylaşılmalıdır. Bu çağrı merkezine ait telefon numarası ise 0850 840 48 05 ancak bu numaranın sadece Türkiye’den gerçekleştirilecek aramalar için söz konusu olduğunu da unutmamak lazımdır.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir