Cumartesi , Mart 9 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Kayseri Pegasus İletişim

Kayseri Pegasus İletişim

Kayseri Pegasus İletişim : (0888) 228 12 12

Pegasus müşteri hizmetleri her hava yolu şirketinde olduğu gibi müşteri ile en fazla görüşen bölümdür. Diğer müşteri hizmetleri ile kıyaslama yapıldığı zaman ulaşım konusunda bazı sıkıntılar yaşanırken, Pegasus müşteri hizmetleri; 0888 228 12 12 numaralı çağrı merkezi arandığı zaman kısa zamanda bağlanılarak, müşterilerin her türlü istek, öneri ve problemlerine kısa zamanda çözümler bulunmaktadır. İnternette kayseri pegasus iletişim ile ilgili araştırma yapıldığında tüm iletişim bilgilerine ulaşılabilir.

Kayseri Pegasus İletişim

Pegasus Havayolları İle Nerelere Uçabilirim?

Yurt içinde 33, yurt dışında 69 merkeze toplamda 102 ayrı noktalara uçuş yapmaktadır. İstedikleri yerlere hem ekonomik hem de konforlu bir şekilde uçuş yapma imkânı sağlar. Pegasus çağrı merkezi, müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak için hizmet vermektedir. Kayseri Pegasus iletişim hattı 0888 228 12 12 numaralı müşteri hizmetleri aracılığı ile her türlü uçak bileti işlemlerinizi kolayca gerçekletirebilirsiniz.

Uçak Biletimi Alımı ve İptali

Pegasus Havayolları uçuş biletleri hem internet sitesinden hem de ofislerinden temin edilebilir. Aynı zamanda ödemeler kredi kartı ile yapılabilir. Uçuşlardan iki saat önce havalimanında olmak birçok sorun yaşanmasını engellemektedir. Bilet değişimleri ve iptalleri bu saatler içinde ofislerden yapılabilir. Bilet iptali ve değişim için 0888 228 12 12 çağrı merkezi de aranarak yapılabilmektedir.

Pegasus Havayolları Olarak Hizmetlerimiz

Pegasus Havayolları personeli her zaman güler yüzlü ve kaliteli hizmetleri ile en ekonomik fiyata yolcularına hizmet vermektedir. Pegasus Havayolları ile ilgili detaylı bilgileri 0888 228 12 12 numaralı çağrı merkezi kullanılarak, öğrenilebilmektedir.

Pegasus Ücretsiz Müşteri Hizmetleri

0850 250 67 02 numaralı ücretsiz çağrı merkezi hattı yalnızca uçuş rötar ve iptallerinde kullanılmaktadır.

Pegasus İletişim Hattı

0888 228 12 12 numaralı çağrı merkezi hattı ile müşterilerin her türlü probleminde yardımcı olmaktadır.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir