Pazar , Temmuz 21 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Bursa Pegasus İletişim

Bursa Pegasus İletişim

Bursa Pegasus İletişim : (0850) 840 48 05

Yaklaşık 30 yıl boyunca milyonlarca kişiye kaliteli uçuş deneyimi yaşatan sayılı hava yolu şirketlerinden Pegasus, sahip olduğu uçak filosuyla Yurtiçinde ve Yurtdışında toplamda 102 yere ulaşım imkânı sağlamaktadır. Yurtiçinde 33 yere yurtdışında 69 yere uçuş imkanınız vardır.

Gerek internet sitesi, gerek çağrı merkezleri gerekse mobil uygulamasıyla 7 gün 24 saat hizmetini sürdürmektedir. Sorun yaşayacağınızda arayabileceğiniz ve kaliteli hizmet alabileceğiniz bir çağrı merkezine sahiptir.

Havayolları İletişim Hattı

Bursa Pegasus İletişim Bilgileri

Bursa Pegasus Telefon (0850) 840 48 05
Bursa Pegasus İletişim  (0850) 303 07 87
Bursa Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 840 48 05

Bursa Pegasus iletişim olarak numarası (0850) 840 48 05 olan firmaya Türkiye’nin her yerinden ulaşım mümkündür.

Bursa Pegasus İletişim
Bursa Pegasus İletişim

Bilet Alımları Çağrı Merkezinden Yapılır mı?

Pegasus çağrı merkezi bilet alım, değişim ve iptal işlemlerinde hizmet vermektedir. Ayrıca çağrı merkezini arayarak rezervasyon yaptırmak da mümkündür. Bursa Pegasus iletişim numarası (0888) 228 12 12 ile dilediğiniz tüm işlemleri yaptırabilirsiniz. Çağrı merkezinin bağlanma süresi oldukça kısadır ve hatta çok fazla bekletilmezsiniz.

Ayrıca firmanın sitesi ve mobil uygulaması da bu işlemleri hızlıca yapmanız için hizmet vermektedir. Ayrıca aktarmalı uçuşlarda biletlerinizi çağrı merkezini arayarak rezerve ettirebilirsiniz. Aktarma sırasında herhangi bir aksilik yaşamamanız adına çağrı merkezi ekibi size yardımcı olmaktadır.

Müşteri Hizmetleri İletişim

Pegasus çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri olarak farklı numaralardan hizmet vermektedir. 0850 250 67 02 numarasından bilet rezervasyon ve satış işlemleri değil sadece rötar yapmış ve iptal olmuş uçuşlar hakkında bildirmek adına hizmet vermektedir. Ücretsiz olarak verilen hizmetler tüm gün boyunca verilmektedir.

Ucuz bilet ve konforlu uçuşun tek adresi olan Pegasus ilk defa ucuza uçuş tecrübesi yaşattığı çok fazla yolcusu vardır. Ayrıca uçak içerisinde sunduğu hizmetler de bulunmaktadır. Çeşitli menüler, yiyecekler ve içecekler satılmaktadır. Uçak havadayken bile istediğiniz ürünü satın alma imkanınız vardır.

Bursa Pegasus İletişim
4 (80%) 2 vote[s]

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir