Perşembe , Mart 14 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Malatya Anadolu Jet İletişim Bilgileri

Malatya Anadolu Jet İletişim Bilgileri

Anadolujet, Ankara merkezli olarak faaliyet gösteren ve 0850 302 54 93 numaralı telefondan ulaşılan bir hava yolu firmasıdır. Yolcular, her türlü bilet işlemini Malatya Anadolu Jet iletişim bilgileri ve adreslerini kullanarak icra edebilirler. Anadolu Jet, Türk Hava Yollarının bir alt markası olarak hizmet veren bir firma olduğundan dolayı bazı uçuşların Türk Hava Yolları ile de gerçekleştirilmesi söz konusu olabilir. Bu nedenle Malatya Anadolu Jet iletişim bilgileri yerine Türk Hava Yolları ile de iletişime geçilmesi söz konusu olabilir.

Anadolujet Çağrı Merkezinden Ek Ücret Talep Edilir mi?

Anadolujet Hava Yolları çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz halinde hiçbir şekilde ücret ödemeniz gerekmeyecektir. Anadolujet, çağrı merkezi hizmetini Türk Hava Yolları ile de ortak olarak sunmaktadır. Ne de olsa Anadolujet, Türk Hava Yollarının alt markasıdır. Bu nedenle yolcular arzu etmeleri halinde Malatya Anadolu jet iletişim bilgileri olarak THY çağrı merkezini de kabul edebilirler. Ancak hizmet standartlarının Türk Hava Yollarından farklı olduğu da ihmal edilmemelidir.

Anadolujet ile Nerelere Direkt Olarak Uçmak Mümkündür?

Anadolujet, Ankara merkezli bir hava yolu firması olarak hizmet verir. Ancak firma Anadolu’yu birbirine bağlayan hava yolu firması olarak da tanınmıştır. Bu nedenle İzmir ve İstanbul Sabiha Gökçen’in yanı sıra Lefkoşa Ercan Havalimanı da Anadolujet’in ana uçuş noktaları arasında yer almaktadır. Bu nedenle yolcular Malatya Anadolu Jet iletişim bilgileri ve iletişim adreslerinden istifade ederek ilk olarak Ankara’ya direkt uçma fırsatı elde edebilirler. Aynı zamanda İstanbul’a da Anadolu Jet tarafından düzenlenen direkt uçuşlar yer almaktadır.

Anadolujet Yolcularına Ne Gibi İmkanlar Sağlar?

Anadolujet tarafından yolculara tanınan çok sayıda imkan ve sunulan hizmet mevcuttur. Bunlardan ilki de ücretsiz bagaj hakkıdır. Yolcuların iç hat seferlerinde 15 kilogram bagaj hakkı bulunmaktadır. Buna ek olarak yolculara ücretsiz ikram seçenekleri de sunulmaktadır. Nihayetinde yolcuların internetten check-in yapabilmesi ve koltuk seçimlerini uçuşa yirmi dört saat kala tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmesi de mümkün olacaktır.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir