Pazartesi , Mart 11 2019
Ana Sayfa / THY İletişim / Kocaeli THY İletişim Bilgileri

Kocaeli THY İletişim Bilgileri

Türk Hava Yolları, dünyanın en çok noktasına uçan hava yolu firması olmasına ek olarak arka arkaya beş defa Avrupa’nın en iyisi seçilmeyi de başarmıştır. Yolcular Kocaeli’den Türkiye’nin ve dünyanın hemen her yerine rahat ve süratli bir şekilde ulaşabilmek için Kocaeli THY iletişim bilgileri kullanılması ile bu seferlerden bilet alabilir ya da daha önceden alınmış biletleri üzerinde değişiklik yapabilirler.

Kocaeli’den Nerelere Direkt Uçuş Gerçekleştirilir?

Kocaeli Havalimanı, İstanbul’a son derece yakın bir bölgede yer aldığından dolayı bu havalimanından Türkiye’de çok da geniş yerlere direkt uçuş icra edilmez. Ancak yolculara kolaylık sağlaması açısından Türk Hava Yolları’nın bir alt markası olan Anadolujet tarafından Trabzon’a direkt uçuşlar icra edilmektedir. Trabzon’a direkt olarak uçmak isteyen yolcular da Kocaeli THY iletişim bilgileri ile rahatlıkla biletlerini temin edebilirler.

Çağrı Merkezinden Ücret Talep Edilir mi?

Türk Hava Yolları çağrı merkezi hizmetlerinden ek ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Ancak bazı ek hizmetler satın alınacaksa bu hizmetlerden doğal olarak ek ücret talep edilmesi söz konusu olabilir. Bu ek hizmetler koltuk seçimi ve fazladan bagaj talebi ve benzerleridir. Bunun yanı sıra Türk Hava Yollarının bir alt markası olan Anadolujet tarafından gerçekleştirilen uçuşlar için de Kocaeli THY iletişim bilgileri kullanılabilecektir.

Çağrı Merkezi ile Hangi İşlemler İcra Edilebilir?

Yolcular, Kocaeli THY iletişim bilgileri ile pek çok işlemi icra edebilirler. Bilet satın alma ve rezervasyon işlemlerine ek olarak yolcuların seyahatleri ile ilgili ek hizmet talepleri, biletler üzerinde değişiklik ve iptal gibi hususlar da çağrı merkezi vasıtasıyla icra edilebilir. Nihayetinde yolcuların kayıp bagaj işlemleri hakkında da Türk Hava Yolları çağrı merkezinden bilgi alması söz konusu olabilecektir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Adıyaman THY İletişim

Gezginler, Adıyaman ilinden Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri ile 0850 302 54 93 numaralı telefonu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir