Cumartesi , Mart 9 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Malatya THY İletişim Bilgileri

Malatya THY İletişim Bilgileri

Türk Hava Yolları, Malatya kalkışlı olarak Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerine hem direkt hem de aktarmalı uçuşlar gerçekleştirir. Türkiye’nin bayrak taşıyıcı hava yolu firması olan THY, hizmet kalitesi ile de göz dolduran bir firmadır. Malatya’dan pek çok noktaya konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen yolcular, Malatya THY iletişim bilgileri ve THY acentelerini kullanarak her türlü bilet işlemini icra edebilir.

THY ile Nereye Uçmak Mümkündür?

Yolcuların Türk Hava Yolları ile Türkiye’nin her yerinde direkt ya da aktarmalı olarak uçması mümkündür. Aktarmalı uçuşlardaki bekleme süreleri mümkün olduğu kadar kısa tutulmaya çalışılacaktır. Bunun yanı sıra Türk Hava Yolları, dünyanın en çok noktasına uçan hava yolu firması olduğundan dolayı dünyanın her yerinde de Malatya kalkışlı ancak İstanbul ya da diğer bazı şehirlerden aktarmalı olarak uçmak söz konusu olabilecektir. Yolcuların bu gibi rezervasyonları için de Malatya THY iletişim bilgileri kullanılabilecektir.

Çağrı Merkezi Ek Ücret Talep Eder mi?

Türk Hava Yolları çağrı merkezi tamamen ücretsiz olarak hizmet verir. Ancak birtakım ek hizmetler için ayrıca ücret ödenmesi de söz konusu olabilir. Söz misali ücretli koltuk seçimi, ekstra bagaj hakkı satın alınması ya da spor ekipmanları ve evcil hayvan taşınması gibi ücretler buna örnektir. Malatya THY iletişim bilgileri kullanılarak çağrı merkezine haftanın her günü ulaşmak mümkündür. Aynı zamanda Türk Hava Yolları çağrı merkezi 24 saat süresince hizmetine devam eder.

Türk Hava Yolları Uçuşların Tamamını Kendisi mi Gerçekleştirir?

Türk Hava Yolları uçuşlarının tamamını kendisi gerçekleştirmez. Malatya kalkışlı olarak icra edilen ve direkt olarak Ankara’ya gerçekleştirilen, aynı zamanda İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na gerçekleştirilen direkt uçuşlar, Türk Hava Yollarının bir alt markası olarak faaliyet gösteren Anadolujet tarafından işletilecek ve hizmet standartları farklı olacaktır. Ancak Malatya THY iletişim bilgileri kullanılarak Anadolujet uçuşları hakkında da işlem yapılması söz konusu olabilecektir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir