Pazar , Mart 10 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Kocaeli Sunexpress İletişim Bilgileri

Kocaeli Sunexpress İletişim Bilgileri

SunExpress İletişim

Kocaeli SunExpress İletişim Bilgileri

Kocaeli SunExpress Telefon : (0850) 302 54 93
Kocaeli SunExpress İletişim :  (0850) 840 48 05
Kocaeli SunExpress Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri :  (0850) 840 48 31
Kocaeli SunExpress Bilet Mail Adresi :  [email protected]
Kocaeli SunExpress Adres :  Yenigöl Mahallesi, Nergiz Sokak No. 84 Muratpaşa / Antalya TR 07230

Sunexpress Hava Yolları, Türk Hava Yolları ve Lufthansa firmalarının ortak girişimleri ile kurulmuş olan bir firmadır ve firmaya 0850 302 54 93 numaralı telefondan ulaşılabilir. Türkiye’deki pek çok farklı noktaya direkt uçuş icra etmesi ile ün kazanmıştır. Antalya ve İzmir merkezli olarak uçuşlarını icra eden firmanın daha pek çok kente direkt ya da aktarmalı uçuşları bulunur. Kocaeli Sunexpress iletişim bilgileri kullanılarak rahatlıkla rezervasyon yapılması da mümkündür.

Sunexpress ile Nerelere Uçmak Mümkündür?

Sunexpress Hava Yolları ile yolculuk yapmanın en büyük avantajlarından bir diğeri ise firmanın diğer firmalar tarafından pek de sık uçuş icra edilmeyen yerlere direkt olarak uçmasıdır. Kocaeli Sunexpress iletişim bilgileri sayesinde yolcular Türkiye’nin her yerine İzmir ve Antalya kalkış ve varışlı olmak üzere ulaşabilirler. Aynı zamanda Sunexpress ile bazı yurt dışı noktalarına da Anadolu’daki birtakım şehirlerden uçuş icra edilmesi mümkündür.

Neden Sunexpress Tercih Edilmeli?

Sunexpress Hava Yolları ile yolculuk yapan gezginlerin en büyük avantajlarından bir tanesi, vaktinde kalkış ve varışlar ile zamandan tasarruf etmek olacaktır. Sunexpress, Türkiye’nin en dakik firmalarından bir tanesi olarak da tanınmaktadır. Buna ek olarak Sunexpress Hava Yolları ile seyahat eden gezginler Türkiye’nin en yeni ve en modern uçakları ile son derece konforlu bir seyahat deneyimi yaşama imkanı da elde edeceklerdir. Bu firmadan bilet alabilmek için de 0850 302 54 93 numaralı telefon, yani Kocaeli Sunexpress iletişim bilgileri kullanılmalıdır.

Sunexpress Yolcularına Tanınan İmkanlar Nelerdir?

Sunexpress Hava Yolları, ilk olarak yolcularına internet üzerinden check in yapma olanağı tanır. Bu sayede yolcular bagajları olmaması durumunda sadece mobil biniş kartları ile uçağın kapısına yönelebilir ve formalitelerle meşgul olmak durumunda kalmazlar. Buna ek olarak yolculara sağlanan 15 kilogramlık ücretsiz bagaj hakkı da son derece tatminkardır.

Bu sayede yolcuların herhangi bir ek ücrete gerek olmadan bagajlarını uçak altında taşıtması söz konusu olabilecektir. Nihayetinde Sunexpress hava yolları, makul ek ücretler mukabilinde yolcularına koltuk rezervasyonu ve yemek seçimi olanağı da tanır. Bu ek hizmetler de Kocaeli Sunexpress iletişim bilgileri kullanarak ulaşılan çağrı merkezinden talep edilebilir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir