Pazartesi , Mart 11 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Mardin Sunexpress İletişim

Mardin Sunexpress İletişim

SunExpress İletişim

Mardin SunExpress İletişim Bilgileri

Mardin SunExpress Telefon : (0850) 302 54 93
Mardin SunExpress İletişim :  (0850) 840 48 05
Mardin SunExpress Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri :  (0850) 840 48 31
Mardin SunExpress Bilet Mail Adresi :  [email protected]
Mardin SunExpress Adres :  Yenigöl Mahallesi, Nergiz Sokak No. 84 Muratpaşa / Antalya TR 07230

Mardin Sunexpress iletişim numarası 0850 302 54 93’tür. Güneydoğu Anadolu bölgesinin en önemli ve turistik şehirlerinden olan Mardin ili etnografik yapısı, tarihi güzellikleri ve eşsiz mimarisi ile görülmeye değerdir. Tüm müşteriler Mardin sunexpress iletişim hattına bağlanarak hangi bölgelere hangi saatte uçuş seferleri düzenlendiğini kolayca öğrenebiliyor.

Sunexpress Uçuş Hizmeti

Mardin ilinden gitmek istediğiniz güzergahınızı belirlemek için site üzerinden daha önce rezervasyon yaptırmadıysanız, hemen site üzerinde yer alan Mardin sunexpress iletişim sayfasından veya 0850 302 54 93 telefon hattını arayarak bilet satış noktalarına gitmeden biletlerinizi alabilirsiniz. Aksi durumlarda da biletlerinizi müşteri temsilcileri vasıtasıyla iptal ettirebilirsiniz. Sizler için güvenli ve kaliteli bir uçuş her daim önemlidir.

Bebeğinizle Güvenli Uçuş Keyfi

Sunexpress firması ile dünyanın çeşitli bölgelerine güvenli bir şekilde uçuşunuzu sağlayabilirsiniz. Eğer yeni doğan bebeğiniz var ise uçak ile yolculuk yapmasında sakınca bulunmadığına ilişkin bir doktor raporunun uçuş firmasına gösterilmesi gerekiyor. Yurtiçi uçuşlarda 0-2 yaş gurupları için 15 kg serbest bagaj hakkının yanı sıra çocuk arabası ve koltuğu taşıması gibi hizmetlerde Mardin sunexpress iletişim tarafından ücretsiz olarak sağlanıyor. Uçakta bebeğinizin altını değiştirebileceğiniz alt yapı da mevcuttur. Bunun yanı sıra istek halinde kabin ekibi tarafından süt ve mama ısıtma hizmeti de veriliyor. Her uçakta bir adet bebek yatağı bulunuyor.

Bagaj Hakkı Sınırı

Tüm yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde ücretsiz bagaj hakkı kapasitesi sınırlı olarak bulunuyor. Bu sınır tüm havayolu şirketlerinde değişiklik gösteriyor. Kolonya, parfüm, oyuncak, saat vb. ürünler düşük ağırlıkta olduğunu için Sunexpress için bir sorun teşkil etmiyor. Sunexpress firmasında gideceğiniz uçuş noktasına göre 15-40 kg arasında bagaj hakkınız ve azami 8 kg ağırlığında bir adet el bagajı götürme olanağınız bulunuyor. Güzergah başına ek bagaj paketleri de satın alabilirsiniz. Konuyla ilgili Mardin sunexpress iletişim sayfasını ziyaret ederek daha detaylı bilgiyi elde edebilirsiniz.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir