Cumartesi , Mart 9 2019
Ana Sayfa / THY İletişim / Adıyaman THY İletişim

Adıyaman THY İletişim

Gezginler, Adıyaman ilinden Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri ile 0850 302 54 93 numaralı telefonu kullanarak iletişime geçebilirler. Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri, yedi gün yirmi dört saat süresince hizmet vermektedir. Aynı zamanda Adıyaman THY iletişim bilgilerini kullanarak çağrı merkeziyle iletişime geçen yolcular hiçbir şekilde ücret de ödemeyecektir. Zira Türk Hava Yolları çağrı merkezi tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Ancak elbette yolcuların birtakım ek hizmet taleplerinden ücret talep edilmesi söz konusu olabilir.

Adıyaman’dan THY ile Nerelere Uçmak Mümkündür?

THY ya da Türk Hava Yolları, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı hava yolu firmasıdır. Hal böyle olunca da Türkiye başta olmak üzere dünyanın pek çok noktasında pek çok şehre direkt ve aktarmalı ya da codeshare adı verilen, diğer firmalar ile ortak uçuşları bulunmaktadır. Üstelik Türk Hava Yolları, dünyanın en çok noktasına uçan hava yolu firması unvanını da elinde bulundurmaktadır. Özetle yolcular, Adıyaman THY iletişim bilgilerini kullanarak Türkiye’nin ve dünyanın her yerine biletlerini alabilirler.

Türk Hava Yolları Çağrı Merkezinden Hangi İşlemler Yapılabilir?

Türk Hava Yolları çağrı merkezine Adıyaman THY iletişim bilgilerini kullanarak tamamen ücretsiz bir şekilde ulaştıktan sonra yolcuların ilk olarak bilet satın alma ve rezervasyon işlemlerini icra etmesi mümkündür. Buna ek olarak yolcular biletlerindeki değişiklik ve iptal işlemleri için de Adıyaman THY iletişim bilgilerinden yararlanabilir. Ancak promosyon biletler için değişiklik ve iadenin son derece kısıtlı olduğu unutulmamalıdır.

Adıyaman’dan Direkt Uçuşlar Nerelere Gerçekleştirilir?

Türk Hava Yolları ve alt markası Anadolujet kullanılarak İstanbul ve Ankara şehirlerinde direkt uçmak mümkündür. Anadolujet biletleri de 0850 302 54 93 numaralı telefon kullanılarak son derece rahat bir şekilde temin edilebilir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Kayseri THY İletişim

0850 302 54 93 numaralı telefondan ulaşılması mümkün olan Türk Hava Yolları, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir