Perşembe , Haziran 27 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Rize Pegasus İletişim

Rize Pegasus İletişim

Rize Pegasus İletişim : (0850) 840 48 31

Pegasus Hava Yolları, 1990 yılında ilk defa kurulduğu günden bu yana son hızıyla sektördeki ilerlemesini sürdürmektedir. Aynı zamanda geniş uçak filosu ve geniş uçak ağı ile de misafirlerini memnun etmek konusunda son derece başarılıdır. Rize Pegasus iletişim bilgileri de bu yazıda ifade edilmektedir.

Rize Pegasus İletişim

Pegasus Hava Yolları İle Nerelere Uçabilirim?

Pegasus Hava Yolları, Türkiye’de ve yurt dışında, aynı zamanda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde çok sayıda noktaya her gün karşılıklı seferler icra etmektedir. Hatta bazı yerlere günlük sefer sayısı birden fazladır. Buna ek olarak uçtuğu yerler sadece Avrupa ile de sınırlı değildir. Pek tabii Asya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da da Pegasus Hava Yolları’nın uçuş noktaları yer almaktadır. Bu uçuş ağı ise her geçen gün genişlemektedir. Rize Pegasus iletişim bilgilerinden bu noktalara icra edilen seferler hakkında bilgi alınması mümkündür.

Havayolları İletişim Hattı

Rize Pegasus İletişim Bilgileri

Rize Pegasus Telefon (0850) 840 48 05
Rize Pegasus İletişim  (0850) 303 07 87
Rize Pegasus Mail Adresi [email protected]

Uçak Bileti Alımı ve İptali

Uçak bileti alımı için Pegasus Hava Yolları’na ait çağrı merkezlerinden, bilet satış ofislerinden, acentelerden ve web sitesi ile mobil uygulamadan istifade etmek mümkün olabilecektir. Genel olarak alınan tüm biletlerin kesintiler olmakla birlikte iadesi ve iptali de mümkündür. Ancak Pegasus’tan kaynaklanan nedenler ile iptal edilen seferlerde kesintisiz ücret iadesi de sağlanmaktadır. Pegasus Rize iletişim için Türkiye çağrı merkezi olan 0850 840 48 31 numaralı telefonu kullanmak mümkündür.

Pegasus Hava Yolları Olarak Hizmetimiz

Pegasus Hava Yolları çağrı merkezi tarafından yolculara bilet rezervasyon ve satışı konusunda destek sunulmaktadır. Buna ek olarak birtakım ek hizmetlerin de sunulması söz konusudur. Bunlar yemek seçimi, koltuk seçimi, fazladan bagaj hakkı gibi hizmetler de satın alınabilmektedir. Tüm bunlar için saati 1.5 TRY olan çağrı merkezi ile irtibat kurmak mümkün olabilmektedir. Bu çağrı merkezinin telefon numarası 0888 228 12 12’dir.

Pegasus Telefon Numarası

Pegasus Hava Yolları’nın ücretsiz müşteri hizmetleri sadece Pegasus tarafından iptal edilen ve değiştirilen seferler için söz konusu olabilmektedir. Bu çağrı merkezinden bunlar haricinde bir işlem icra edilmesi mümkün değildir. 0850 250 67 02 numaralı telefon, ücretsiz çağrı merkezine aittir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir