Cumartesi , Mart 9 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Şanlıurfa Pegasus İletişim

Şanlıurfa Pegasus İletişim

Şanlıurfa Pegasus İletişim : (0850) 840 48 05

Şanlıurfa Pegasus İletişim

Pegasus Hava Yolları 1990 yılında kurulmuştur ve 28 yıldır ülkemizde hizmet vermektedir. Filosunda yaklaşım olarak 80 tane uçak vardır. Yurtiçi ve Yurtdışı toplamda 102 yere ulaşım sağlamaktadır. Güler yüzlü çalışanları ve deneyimli pilotları sayesinde oldukça kaliteli bir uçuş deneyimi sağlamaktadır.

Pegasus Hava yollarının günün her saatinde hizmet veren çağrı merkezi bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi Türkiye’nin tüm şehirlerinden aranabilmektedir. Şanlıurfa Pegasus iletişim numarası (0888) 228 12 12 olmaktadır. Çağrı numarasından bilet fiyatları, uçak seferleri ve menüler hakkında bilgi alma imkanınız bulunmaktadır.

Havayolları İletişim Hattı

Şanlıurfa Pegasus İletişim Bilgileri

Şanlıurfa Pegasus Telefon (0850) 840 48 05
Şanlıurfa Pegasus İletişim  (0850) 303 07 87
Şanlıurfa Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 840 48 05

Alınan Uçak Bileti Nasıl İptal Edilir?

Birçok kişi beklenmedik olaylar karşısında uçuş saatini değiştirmek veya biletini iptal etmek istemektedir. Bu sorunu çözmenin birkaç yolu vardır. Öncelikle ilk olarak bilet alırken açık bilet seçeneği sunulmaktadır. Bu seçenek size biletinizi farklı bir uçak seferiyle değiştirme imkanı sunar.

Yada (0888) 228 12 12 numaralı çağrı merkezini arayarak biletinizin değişmesi veya iptali konusunda bilgi alabilirsiniz. Pegasus Hava Yolları Ucuza uçak bileti ve kaliteli bir hizmet almanızı ilke edinmiş bir firmadır. Ayrıca Rötar yaşanmış veya iptal olmuş uçuşlar da yolculara bilgi sunabilmek için 0850 250 67 02 numaradan hizmet vermektedir. Bu Numara sadece rötarlı ve iptal olmuş uçuşlar için kullanılır diğer tüm sorularınız için çağrı merkezini aramanız gerekmektedir.

Pegasus Müşteri Hizmetleri

Pegasus Hava Yolları şirketi bilet alım konusunda çok fazla seçenek sunmaktadır. Bilet almak isteyen yolcular internet üzerinden, mobil uygulama üzerinden yada Şanlıurfa Pegasus iletişim sayesinde işlemlerini gerçekleştirebilir. Şirketin mobil uygulamaya sahip olması tüm işlemlerin pratik bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca mobil üzerinden alınan biletlerde kazanılan puanlar bir sonraki uçuşlarda kullanılabilmektedir. Bu puanlar sadece uçak biletinde değil uçakta yiyecek alırken de kullanılabilir.

Çağrı merkezlerini aramak ve mobil uygulamayı indirmek ücretsizdir. Bu sayede Türkiye’nin her yerinden kolay bir iletişim sağlanmaktadır. Pegasus Hava Yollarını kullanırken uçağınızın saatinden en az 1 saat önceden hava alanında hazır beklemeniz gerekmektedir. Yapılan kontroller zaman kaybına sebep olduğu için erken gelmeniz yararınıza olacaktır.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir