Cumartesi , Temmuz 27 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Samsun Anadolu Jet İletişim

Samsun Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet, havayolu seyahati ile yolculuk yapanlara sunduğu konfor ve hizmet kalitesi ile gerek yurt içi gerekse yurt dışı uçuşlar düzenler. Yurt içi uçuşlar arasında en yoğun illerden olan Samsun ili gerek coğrafik özellikleri gerekse tarihteki önemi ile en çok seyahat edilen iller arsındadır. Türkiye’nin en yoğun insan trafiğinin yer aldığı iller arasında da yer alan Samsun görülmesi gereken illerdendir. Seyahatiniz Samsun iline ise Samsun Anadolu jet iletişim 0850 302 54 93 numarasından iletişime geçilebilir. Uçuş ile ilgili bilet satışı dâhil her türlü bilgi akışı sağlanır.

Samsun Anadolu Jet Telefon

Büyük şehir statüsünde olan Samsun İli batı Karadeniz bölgesinin sanayi şehri olmakla birlikte turistik olarak gezilip görülecek pek çok güzel yerlere sahiptir. Samsun iline seyahat düşünenlerden iseniz internet aracılığı ile yapacağınız aramalar sonucunda tüm müşterilerine yönelik olarak sunduğu hizmetlerden biri olan Samsun Anadolu jet iletişim numarasına ulaşırsınız. 0850 302 54 93 nolu müşteri hizmetleri numarası olan bu numaradan Samsun anadolu jet ile haftanın her günü iletişime geçebilirsiniz.

Anadolu Jet Samsun Uçuşları

Samsun iline yaklaşık 30 dakika uzaklıkta olan ve Çarşamba İlçesinde yer alan hava alanına ulaşmak için servis hizmetleri, uçuş ile ilgili bagaj, yolcu, hasta, engelli ve bebek yolcu, ikramlar, bilet iptal yada erteleme işlemlerini, Samsun İli ve İlçelerinde Anadolu jet bilet satış noktaları hakkında da ayrıntılı bilgi almak için samsun Anadolu jet iletişim numarası olan 0850 302 54 93 nolu müşteri hizmetleri numarasından gerekli bilgileri ayrıntıları ile edinebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Samsun Anadolu jet numarası ve müşteri hizmetleri numarası olan 0850 302 54 93 nolu bu hat ücretsiz olmakla birlikte konumunuz neresi olursa olsun arayabilirsiniz.

Konuyu Değerlendir

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir