Cumartesi , Mart 9 2019
Ana Sayfa / THY İletişim / Samsun THY İletişim

Samsun THY İletişim

Samsun Türk Hava Yolları telefon numarası 0850 302 54 93’tür. Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan ve hem doğal güzellikleri hem de ticaret yolları ile önemli bir merkez olan Samsun şehri, THY ile ulaşım sağlanabilecek olan şehirlerarasında yer alır. Samsun THY iletişim numarası ile beraber bu şehirden kalkan ya da şehre giden uçakların seferleri ücretsiz bir şekilde sorgulanabilir.

Samsun THY Telefon

Karadeniz’e gitmek isteyen herkesin gezmesi gereken şehirlerden bir tanesi de Samsun’dur. Samsun THY iletişim telefonlarına web sitesinde yapılacak kısa bir araştırma ile ulaşım sağlayabilmeniz mümkün olur. Türk Hava Yolları bütün müşterilerine 0850 302 54 93 numarası üzerinden ücretsiz bir şekilde hizmet vermekte ve tüm dünya dillerini kullanmaktadır.

Samsun’dan Uçak ile Nereye Gidebilirim?

Samsun şehri, Türkiye’yi kuzey ülkeleri ile birbirine bağlayan önemli bir merkez olarak görülmektedir. Bu nokta üzerinden uçak ile hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki noktalara uçak ile seyahat edebilirsiniz. Türk Hava Yolları firması, Türkiye’nin en çok sefer yapan ve en konforlu firmalarından bir tanesi olarak bilinir. Samsun THY iletişim hattı üzerinden, firmaya ait olan uçak seferlerini sorgulayabilmeniz mümkündür.

THY Müşteri Hizmetleri

Samsun üzerinden gitmek istediğiniz nokta her neresi olursa olsun, Samsun THY iletişim hattı ile seferlere ilişkin bilgi alabilirsiniz. THY müşteri hizmetleri numarası 0850 302 54 93 olup, bu telefon numarası ile müşteri hizmetlerine bağlanarak uçak seferlerinin ekonomik kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri tarafından sizlere sunulan detaylı bilgilerde uçuşlara ilişkin kampanyalar hakkında da bilgi verilmektedir. Türk Hava Yolları şirketi bütün uçuşlarında konforlu ve güvenilir bir yolculuk sunmaktadır. Türk Hava Yolları şirketine ait olan uçuş biletlerini online olarak sitesinden de alabilirsiniz.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Kayseri THY İletişim

0850 302 54 93 numaralı telefondan ulaşılması mümkün olan Türk Hava Yolları, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir