Cuma , Mart 15 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Samsun Sunexpress İletişim

Samsun Sunexpress İletişim

 

SunExpress İletişim

Samsun SunExpress İletişim Bilgileri

Samsun SunExpress Telefon : (0850) 302 54 93
Samsun SunExpress İletişim :  (0850) 840 48 05
Samsun SunExpress Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri :  (0850) 840 48 31
Samsun SunExpress Bilet Mail Adresi :  [email protected]
Samsun SunExpress Adres :  Yenigöl Mahallesi, Nergiz Sokak No. 84 Muratpaşa / Antalya TR 07230

Samsun insan trafiğinin en yoğun olduğu yurt içi merkezlerdendir. Sanayi ve turizm şehri olması nedeniyle iş ve gezmek amaçlı seyahat edenlerin en çok tercih ettiği hava yolu şirketi olan sunexpress ile uçmak hem güvenli hem de konforludur. Bu bölgeye seyahat edeceklerin samsun sunexpress iletişim numarasından bilet işlemlerini gerçekleştirmeleri mümkündür. Firmanın Samsun iline yurt içi ve yurt dışı aktarmalı seferleri günlük olarak yapılmaktadır.

Samsun Sunexpress İletişim

Seyahat öncesinde, esnasında ya da sonrasında oluşabilecek sorunlar için samsun sunexpress iletişim numarası olan 0850 302 54 93 telefondan gerekli çözümleri bulabilir ve sorularınızın cevaplarını en net şekilde alabilirsiniz. Sunexpress ile Samsun iline seyahat esnasında kayıp yada unutulan bagajlarınız, taşınabilecek gıda, evcil hayvan, enstrüman ve diğer malzemeler hakkında bilgi alabileceğiniz müşteri hizmetleri numarası ücretsiz olarak hizmet verir.

Sunexpress Hizmetleri

Seyahat etmeyi düşlünenlerin öncelikli olarak Sunexpress Hava yollarını tercih etmelerinin ana nedeni konfor ve güvendir. Firma tüm yolcularına bu hizmeti yer ve kabin personeli ile sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti açısından şikayetler, eleştiriler, takdir ve teşekkürlerinizi samsun sunxpress iletişim numarasından iletebilirsiniz. 0850 302 54 93 nolu müşteri hizmetleri numarası tüm müşterilerine kesintisiz ve anlık hizmet vermek amacı ile oluşturulmuştur. Engelli ve hasta yolcuların özellikle tercih ettiği firmanın sağladığı refakatçi hizmetleri ve 2 yaş altı bebeklere de indirimli bilet satışı yaptığı bilinen diğer hizmetleri arasındadır. Economy ve busıness yolcularına ayrı ayrı sunulan ikramları yolcuların koltuk tercihi ile alakalıdır.

Sorular İçin 0850 302 54 93

Seyahatlarini Samsun İlene yapacak yolcuların tercih ettiği Sunexpress firması ile iletişimin en kısa yolu samsun sunexpress iletişim numarası ile sağlanmaktadır. Müşterilerin bulunduğu mekan neresi olursa olsun Samsun Sunexpress iletişim numarası 0850 302 54 93 nolu değişmeyen numaradır.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir