Pazar , Mart 10 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Sivas Sunexpress İletişim

Sivas Sunexpress İletişim

SunExpress İletişim

Sivas SunExpress İletişim Bilgileri

Sivas SunExpress Telefon : (0850) 302 54 93
Sivas SunExpress İletişim :  (0850) 840 48 05
Sivas SunExpress Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri :  (0850) 840 48 31
Sivas SunExpress Bilet Mail Adresi :  [email protected]
Sivas SunExpress Adres :  Yenigöl Mahallesi, Nergiz Sokak No. 84 Muratpaşa / Antalya TR 07230

Sivas Sunexpress telefon numarası 0850 302 54 93’tür. Türkiye’nin doğu kısmında yer alan bir şehir olarak bilinen Sivas, tarihi kalıntıları ile dikkat çekmektedir. Sivas Sunexpress iletişim hattı üzerinden bu hava yolu ile şehre gidebilmek için sefer sorgulaması yapılabilir. Sunexpress hava yolu firması Sivas’tan hem yurt içine hem de yurt dışına gün içerisinde çeşitli seferler düzenlemektedir.

Sivas Sunexpress Telefon

Sunexpress hava yolu şirketinin bütün seferlerine web sitesi üzerinden arama yapılarak ulaşılabilir. Bunun yanı sıra Sivas Sunexpress iletişim numarası üzerinden de müşteri hizmetlerine bağlanılarak sefer sorgulaması yapabilirsiniz. Sunexpress hava yolu firması bütün müşterilerine 0850 302 54 93 numarası üzerinden hizmet vermekte olup, tüm dünya dilleri müşteri temsilcisi tarafından kullanılmaktadır. Uçuş seferlerine ilişkin anlık bilgi alınabilir.

Sivas’tan Uçak ile Nereye Gidebilirim?

Sivas, Türkiye’yi doğu ülkeleri ile birbirine bağlayan bir köprü görevi görmektedir. Bu nedenle Sivas Havalimanı en çok kullanılan havalimanlarından bir tanesi olup, Sunexpress firması gün içerisinde birçok rotaya sefer düzenlemektedir. Sivas Sunexpress iletişim numarası ile hem yurt içinde hem de yurt dışında sefer sorgulaması yapılabilir. Aktarmalı uçuşlarda da Sivas Havalimanı tercih edilmektedir.

Sunexpress Müşteri Hizmetleri

Sivas üzerinden gitmek istediğiniz rota her neresi olursa olsun, Sivas Sunexpress iletişim hattı ile sefer sorgulaması güncel bir şekilde yapabilmeniz ve rezervasyon yaptırabilmeniz mümkün olur. Sunexpress müşteri hizmetleri numarası 0850 302 54 93’tür. Telefon görüşmesi ile uçuş seferlerindeki kampanyalardan da yararlanabilmeniz mümkündür. Sunexpress firması tüm uçuş seferlerinde olduğu gibi, Sivas’tan kalkan uçuşlarında da rahat ve güvenilir bir yolculuk sunmaktadır. Firmanın resmi web sitesi üzerinden online rezervasyon ve bilet alımını da hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir