Cumartesi , Mart 9 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Sinop Pegasus İletişim

Sinop Pegasus İletişim

Sinop Pegasus Telefon : (0850) 840 48 05

Türkiye’de ve üç kıtada çok sayıda uçuş noktası bulunan Pegasus Hava Yolları’nın uçuş noktalarından bir tanesi de Sinop’tur. Sinop kalkışlı ve varışlı uçuşlarda kaliteli hizmet ve uygun fiyata güvenli yolculuk arayanların tek tercihi Pegasus olmalıdır. Peki, Sinop Pegasus İletişim adresi nedir?

Sinop Pegasus İletişim

Pegasus Havayolları İle Nerelere Uçabilirim?

Pegasus Hava Yolları ile uçmanın mümkün olduğu yurt içi ve yurt dışı çok sayıda nokta vardır. Bu noktalar her geçen gün biraz daha artmaktadır. En son ise Dammam ve Rotterdam seferleri başlatılmıştır. Buna ek olarak Pegasus Türkiye’de uçtuğu her yerden yurt dışına da aktarmalı ya da doğrudan uçuşlar icra etmektedir.

Havayolları İletişim Hattı

Sinop Pegasus İletişim Bilgileri

Sinop Pegasus Telefon (0850) 840 48 05
Sinop Pegasus İletişim  (0850) 303 07 87
Sinop Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 840 48 05

Uçak Bileti Alımı ve İptali

Pegasus Hava Yolları tarafından satılan neredeyse tüm biletler iptal edilebilir, açığa alınabilir ve değiştirilebilir niteliğe sahiptir. Ancak bunun için ödenen ücret zaman zaman çok yüksek de olabilir. Bundan dolayı Pegasus Hava Yolları tarafından hem iç hem de dış hat uçuşlarında sunulan esnek tarifeyi tercih etmek yerinde olacaktır. Aynı zamanda bu iptal ve değişim işlemleri için uçağın kalkış saatinden iki saat öncesini belirlemek de lazımdır.

Pegasus Çağrı Merkezi

Yolcular, Türkiye’nin her yerinden olduğu gibi Sinop Pegasus iletişim bilgisi olarak 0888 228 12 12 numaralı telefonu kullanabilmektedirler. İşte bu telefon sayesinde yolcuların dakikası bir buçuk liradan .ağrı merkezi hizmetinden yararlanması mümkün olabilecektir. İptal, değişiklik ve ek hizmet talebi de bu sayede yapılabilecektir.

Pegasus Ücretsiz Çağrı Merkezi

Pegasus Hava Yolları’na ait ücretsiz çağrı merkezi hizmetinden yararlanmak isteyen yolcuların da arayabilecekleri bir numara vardır ancak bu numara vasıtası ile ancak operasyonel nedenler ile iptal edilmiş ya da değiştirilmiş biletler üzerinde işlem yapılabilmektedir. Diğer işlemler için ise ücretli çağrı merkezinden yardım almak icap edecektir. 0850 250 67 02 numaralı telefon bu çağrı merkezi içindir.

Pegasus Havayolları Olarak Hizmetimiz

Pegasus hava yolları güler yüzlü yer ve hava personeli ile en kaliteli hizmetleri en uygun fiyata yolcularına sunmaktadır. Şirketin hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiler 0888 228 12 12 numaralı Pegasus telefon hattı kullanılarak öğrenilebilmektedir.

Pegasus Uçak İçi Hizmetler

Pegasus Hava Yolları’nda ucuz bilet politikası olduğundan ek bagaj hakkı, uçak içi ikram ve koltuk seçimi gibi hizmetler ücretli olarak sunulmaktadır. Ancak bu ücretler son derece makuldür ve Pegasus Bol Bol puanları bu hizmetleri satın almak için de kullanılabilmektedir.

Pegasus Sinop Uçuş Noktaları

Pegasus Hava Yolları’nın Sinop seferleri haftanın her günü olmasa da sık sık düzenlenmektedir. Bu noktadan tarifeli seferler sadece İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na icra edilmektedir. Ancak bunun haricinde hem Türkiye’nin hem de dünyanın pek çok noktasına aktarmalı uçuşlar icra edilmektedir. Bu uçuşların bazıları partner hava yolları ile de gerçekleştirilebilir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir