Çarşamba , Nisan 29 2020
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Elazığ Pegasus İletişim

Elazığ Pegasus İletişim

Elazığ Pegasus Telefon : (0850) 840 48 05

Elazığ Pegasus İletişim numaraları herkes tarafından en çok aranan numaralardan biridir. Türkiye’de çok uzun yıllardır sivil hava taşımacılığı alanında faaliyet arz etmektedir.

Büyümesini son derece hızlı bir şekilde sürdüren Pegasus, sektördeki büyüme yüzdesini de aşmayı başarmıştır. Aynı zamanda Türkiye’nin en genç filosuna sahip olan firma, uçuş ağı bakımında da son derece başarılı bir konumdadır. Üstelik bu durum hem yurt içi hem de yurt dışı seferleri açısından söz konusudur.

Elazığ Pegasus İletişim
Elazığ Pegasus İletişim

Pegasus Hava Yolları Hizmetlerden Ek Ücret Talep Eder mi?

Pegasus tarafından sunulan hizmetlerin bazılarından ek ücret talep edilmektedir. Bunlar arasında koltuk seçimi, ekstra bagaj hakkı, yurt dışı uçuşlarında check-in bagajı, uçak içinde yolculara sunulan yiyecek ve içecekler ile lounge hizmeti gelir. Ancak yolculara sunulan bu hizmetlerin pek çoğu son derece makul fiyatlıdır.

Havayolları İletişim Hattı

Elazığ Pegasus İletişim Bilgileri

Elazığ Pegasus Telefon (0850) 840 48 05
Elazığ Pegasus İletişim  (0850) 303 07 87
Elazığ Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 840 48 05

Ücretsiz Bagaj Hakkı Mevcut mudur?

Pegasus Hava Yolları, yolcularına ücretsiz check-in bagajını sadece iç hat uçuşlarında sunmaktadır. Bunun haricinde dış hat uçuşlarda bilet fiyatı içerisine sadece kabin bagajı dahildir. Ancak yolcular arzu etmeleri halinde paketlerini yükselterek bagaj hakkına da avantajlı fiyatlar ile sahip olabilirler.

Her Ülkeden Aynı Telefon Numarası mı Çevrilmelidir?

Pegasus Hava Yolları’na ulaşmak için gerekli olan telefon numaraları her ülke için farklıdır. Aynı zamanda Mısır ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde şehirlere göre dahi farklılık gösterebilir.

Pegasus Çağrı Merkezi Yirmi Dört Saat Boyunca Faal mi?

Pegasus Hava Yollar çağrı merkezi, Türkiye’de yirmi dört saat boyunca faaldir. Ancak bazı ülkelerde bu sürelerin mesai saatleri ile sınırlanması ve bazı günlerde hizmet bulunmaması söz konusu olabilmektedir.

Çağrı Merkezi Ücretli mi?

Pegasus Hava Yolları, çağrı merkezi hizmetinden ek ücret talep etmektedir. Bu ücret, dakika başına bir lira elli kuruştur. Aynı zamanda cep telefonu operatörleri tarafından paket içerisinde sunulan dakikalar da bu hizmet açısından geçersiz kabul edilecektir. Nihayetinde operatörü bekleme süresinde de ücrete tabi süre işlemeye devam edecektir.

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Pegasus Hava Yolları’na ait ücretsiz çağrı merkezi de bulunmaktadır. Ancak bu çağrı merkezinden gerçekleştirilecek işlemler sınırlıdır. Sadece operasyonel nedenler ile iptal olan ya da değişikliğin söz konusu olduğu biletler için bu çağrı merkezinden istifade edilmesi söz konusu olabilecektir.

Çağrı Merkezi Telefon Numaraları

Pegasus Hava Yolları ücretli çağrı merkezine 0888 228 1212 numaralı telefondan ulaşılması mümkün olacaktır. Ücretsiz çağrı merkezi için ise 0850 250 67 02 numaralı telefon aranmalıdır. Elazığ Pegasus iletişim bilgileri açısından bunlar haricinde şirkete ait bir telefon numarası mevcut değildir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir