Perşembe , Temmuz 25 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Trabzon Anadolu Jet İletişim

Trabzon Anadolu Jet İletişim

Anadolu jet ülkemizde yurtiçin uçuş seyahatleri için kurulmuştur ve Trabzon Anadolu jet iletişim numarası 0850 302 54 93 üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir. Trabzon’a gitmek veya Trabzon’dan farklı yerlere uçak bileti almak için seyahat acentesi aramanıza gerek yoktur. İletişim numarasını arayarak bilet alma işlemlerinizi yapabilir ve diğer öğrenmek istediğiniz bilgileri rahatlıkla edinebilirsiniz. Anadolu jet Trabzon uçuşlarını yılın her ayında düzenli olarak gerçekleştirmektedir. Bazı illere direk uçuş yaparken, bazı yerlere ise aktarmalı uçuşlar yapmaktadır.

Uçmayan Kalmasın

Ülkemizde uçmayan kalmasın sloganı ile işe başlayan Anadolu jet kısa sürede ülkemizin her yerine uçuş seferleri yapmaya başlamıştır. Trabzon Anadolu jet iletişim merkezi yurdumuzun her yerine yapılacak uçuşlar için yolculara yardımcı olmaktadır. Trabzon’dan direk yapılan uçuşlar genellikle Ankara ve İstanbul illerine yapılmaktadır. İstanbul’da uçuşlar Sabiha Gökçen Havaalanına yapılmakta, farklı illere gitmek isteyenler bu havaalanlarından aktarmalı uçabilmektedir.

Ücretsiz Bagaj

Trabzon Anadolu Jet iletişim numarası ile görüşerek uçuş öncesinde ücretsiz bagaj kapasitesi hakkında bilgi almanız sizlere avantaj sağlayacaktır. Anadolu jet yurtiçin uçuşları ve Kıbrıs uçuşları için farklı ücretsiz bagaj tarifesi uygulamaktadır. Yurtiçi uçuşlarında yetişkin yolcu başına 15 kg, bebek yolcular için ise 10 kg ücretsiz bagaj hakkı vermektedir. Ayrıca her yolcu kabin içi için 8 kg bagaj bulundurabilecektir.

Check-in İşlemleri ve Koltuk Seçimi

Anadolu jet sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Trabzon Anadolu jet iletişim bilgilerini aradığınızda size verilen hizmetlerden bahsedilecektir. Almış olduğunuz uçak biletlerinizin check-in işlemlerini online olarak kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz. İstediğiniz koltuğu seçme hakkınız vardır, ancak koltuk seçimleri tercih yerine göre ücretli olarak yapılmaktadır. Özel koltuk seçim ücretlerini iletişim merkezlerinden öğrenebilirsiniz.

Konuyu Değerlendir

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir