Pazar , Temmuz 21 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Şanlıurfa Sunexpress İletişim

Şanlıurfa Sunexpress İletişim

SunExpress İletişim

Şanlıurfa SunExpress İletişim Bilgileri

Şanlıurfa SunExpress Telefon : (0850) 302 54 93
Şanlıurfa SunExpress İletişim :  (0850) 840 48 05
Şanlıurfa SunExpress Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri :  (0850) 840 48 31
Şanlıurfa SunExpress Bilet Mail Adresi :  [email protected]
Şanlıurfa SunExpress Adres :  Yenigöl Mahallesi, Nergiz Sokak No. 84 Muratpaşa / Antalya TR 07230

Şanlıurfa ülkemizin güneydoğu Anadolu bölgesinin en güzel ve turistik şehirlerinden birisidir. Şanlıurfa’ya uçak ile gitmek isteyenler 0850 302 54 93 telefon numarasını arayarak bilet rezervasyonu ve satın alma işlemlerini yapabilirler. Şanlıurfa sunexpess iletişim numarası olan bu numarayı ülkemizin her yerinden arayarak Şanlıurfa uçuş bilgilerini edinebilirsiniz. Şanlıurfa yeni yapılan uluslararası havaalanına kavuştuktan sonra, yapılan uçak seferlerinde artış olmuştur.

Sunexpress Uçak Bileti

Sunexpress havayolları Türk Hava Yolları ile Lufthansa Hava Yolları şirketinin ortak iştiraki olarak kurulmuş ve ülkemizin çeşitli yerlerinden yurtdışına uçuşların rahatlıkla yapılabilmesini sağlamayı amaçlamıştır. Şanlıurfa sunexpess iletişim bilgilerinden yurtdışında nerelere uçabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Sunexpress uçuşları için tek yön veya gidiş dönüş çift yön bilet rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. Bilet alma işlemlerinizi isterseniz online olarak rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ek Hizmetler

Sunexpress tüm müşterilerine ek hizmet kolaylığı sağlamaktadır. Şanlıurfa sunexpess iletişim numaralarını arayarak, uçuşlarda yanınızda bulundurabileceğiniz ücretsiz bagaj hakkınızı öğrenebilirsiniz. Sunexpress bilet özelliklerine göre ücretsiz bagaj haklarını farklı belirlemiştir. SunEco bileti olanlara 20 kg, SunClassic biletlere 25kg ve SunPremium uçlar için ise 30 kg ücretsiz bagaj hakkı tanımaktadır. Fazla olan bagajlar için uçuş güzergahına göre ek ücret uygulamaktadır.

Koltuk Seçimi

Sunexpess ile aile veya arkadaşlarınızla birlikte uçmak istiyorsanız, koltuk seçimi özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için Şanlıurfa sunexpess iletişim görevlileri ile görüşmeniz gereklidir. Koltuk seçimini yapabilmeniz için almış olduğunuz uçak biletlerinin check-in işlemlerini uçuş saatinden çok önce ve online olarak yapmalısınız. Havaalanında yapılacak check-in işlemlerinde koltuk seçimi hakkı verilmeyecektir. Yurtdışı uçuşlar için istediğiniz koltuğu seçebilmek için sizden 10 euro istenebilir. Bu ücret yurtiçi uçuşlarda 10 TL olarak uygulanmaktadır. Özel durumlarda yolcunun sağlık sorunları varsa, durumuna göre koltuk rezervasyonu yapılabilmektedir.

Konuyu Değerlendir

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir