Pazartesi , Nisan 27 2020
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Adıyaman Pegasus İletişim

Adıyaman Pegasus İletişim

Adıyaman Pegasus Telefon : (0850) 840 48 05

Pegasus Hava Yolları, Adıyaman’a ulaşmak isteyen yolcuların her zaman için öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Ne de olsa Pegasus Hava Yolları sayesinde Adıyaman hem Türkiye’nin her yerine hem de dünya üzerindeki pek çok şehre bağlanmaktadır. Peki, Adıyaman Pegasus İletişim numarası nedir?

Adıyaman Pegasus İletişim

Aktarma İmkanı Mevcut mudur?

Aktarma yapmak isteyen yolcuların Pegasus Hava Yolları’nın kendisi ya da partner hava yolu firmalarının uçuş icra ettiği bir alan hakkında arama yapması yeterli olacaktır. Bu aktarma sırasında bagaj transferleri de Pegasus Hava Yolları tarafından gerçekleştirilecektir.

Havayolları İletişim Hattı

Adıyaman Pegasus İletişim Bilgileri

Adıyaman Pegasus Telefon (0850) 840 48 05
Adıyaman Pegasus İletişim  (0850) 303 07 87
Adıyaman Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 840 48 05

Pegasus Hava Yolları Hangi Noktalara Uçmaktadır?

Pegasus Hava Yolları’nın son derece geniş bir uçuş ağı vardır. Bu uçuş ağı kapsamında firma hem yurt içinde hem de Afrika dâhil üç kıtada pek çok alana uçuş icra etmektedir. Bu noktalar arasına en son Dammam ve Rotterdam eklenmiştir. Aynı zamanda charter seferler de icra edilmektedir.

Pegasus Hava Yolları Hizmetleri

Pegasus Hava Yolları tarafından sunulan bazı hizmetler ek ücretlere tabi olabilir. İşte bu hizmetlerden yararlanmak isteyen yolcuların bazı makul ücretler ödemesi gerekecektir. Bunlar arasında koltuk seçimi, uçak içi yiyecek ve içecek servisi, tarife dışı bagaj hakkı ve lounge hizmeti gelmektedir.

Pegasus Hava Yolları Çağrı Merkezi Ücretli midir?

Pegasus Hava Yolları tarafından sunulmakta olan çağrı merkezi kural olarak ek ücret tabidir. Çağrı merkezi ile gerçekleştirilecek olan görüşmeler dakikası bir lira elli kuruş olarak ücretlendirilecek ve operatörler tarafından sunulan paketlerde yer alan dakikalar buna dahil edilmeyecektir.

Ücretsiz Çağrı Merkezi Hizmeti Var mıdır?

Ücretsiz çağrı merkezi hizmeti Pegasus Hava Yolları bünyesinde yer almaktadır. Ancak bu hizmet kapsamında sadece iptal edilen ya da değişikliğe uğrayan biletler hakkında işlemler icra edilebilmektedir.

Pegasus Hava Yolları Ücretsiz Bagaj Hakkı Sağlar mı?

Pegasus Hava Yolları tarafından sunulan bagaj hakları iç hatlarda 15 kilogram ile sınırlıdır ve fazlası ek ücrete tabidir. Aynı zamanda yolcuların bir adet sekiz kilogramlık kabin bagajı hakkı da bulunur. Ancak dış hat uçuşlarındaki taban fiyat içerisinde sadece kabin bagajı hakkı yer almaktadır.

Pegasus Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Seyahatleri için Adıyaman Pegasus İletişim bilgilerini merak eden yolcular, ücretli çağrı merkezi için 0888 228 12 12 numaralı telefonu kullanabilirler. Ücretsiz çağrı merkezi hizmetinden yararlanmak isteyen yolcuların ise araması gereken telefon numarası 0850 250 67 02’dir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir