Pazartesi , Nisan 27 2020
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Eskişehir Pegasus İletişim

Eskişehir Pegasus İletişim

Eskişehir Pegasus Telefon : (0850) 840 48 05

Pegasus Hava Yolları ile ulaşılabilecek nokta sayısı her daim artış göstermektedir. Her ne kadar bazı noktalara icra edilen uçuşlar mevsimlik de olsa bu noktaların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Dammam ve Rotterdam gibi iki ayrı seçkin hattın da eklenmesi ile bu ağ daha da geniş bir hal almıştır. Peki, Eskişehir Pegasus İletişim numarası nedir?

Eskişehir Pegasus İletişim

Ek Hizmetler ve Ücretleri

Pegasus Hava Yolları tarafından sunulan hizmetlerden pek çoğu ek hizmete tabidir. Bunlar ekstra bagaj hakkı, uçak içi yiyecek ve içecek servisi, battaniye ve yastık gibi ek hizmetler ile koltuk seçimidir. Ancak bunların neredeyse tamamını son derece makul fiyatlar ile satın almak mümkündür.

Havayolları İletişim Hattı

Eskişehir Pegasus İletişim Bilgileri

Eskişehir Pegasus Telefon (0850) 840 48 05
Eskişehir Pegasus İletişim  (0850) 303 07 87
Eskişehir Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 840 48 05

Bagaj Hakkı ile İlgili Ne Söylenebilir?

Pegasus Hava Yolları tarafından yolculara bagaj hakkı sadece iç hat uçuşlarında ücretsiz olarak tanınmaktadır. Bunun haricinde dış hatlarda en uygun fiyatlı paket sadece kabin bagajına imkan tanımaktadır.

Çağrı Merkezi Hizmetleri Ücretli midir?

Pegasus Hava Yolları tarafından sunulmakta olan çağrı merkezi hizmeti ücretlidir. Dakikası bir buçuk liradan ücretlendirilir ve cep telefonu operatörü tarafından sunulan paketlerde yer alan dakikaları bu hizmet için geçersizdir.

Ücretsiz Çağrı Merkezi Hizmeti Mevcut mudur?

Hava yolu firması tarafından sunulan ücretsiz çağrı merkezi hizmeti de söz konusudur. Ancak ücretsiz çağrı merkezi vasıtası ile sadece Pegasus’tan kaynaklanan nedenler ile iptal olan ve değişikliğe uğrayan uçuşlar için işlem yapılabilmektedir. Geri kalan her türlü işlem için ücretli çağrı merkezinden yararlanmak icap edecektir.

Biletler Üzerinde Yapılabilecek İşlemler Nelerdir?

Pegasus Hava Yolları ile icra edilecek olan seferlere dair biletler değiştirilebilir, açığa alınabilir ya da iptal edilebilir. Genel olarak kural bu şekildedir. Ancak bunun için uçuştan iki saat öncesine kadar gereken işlemlerin icra edilmesi lazımdır. Aksi halde herhangi bir hak iddia edilemeyecektir. Aynı zamanda bu gibi işlemler için zaman zaman çok yüklü tazminatlar ödenmesi de icap edebilir.

Firmaya Ulaşmak Adına Kullanılabilecek Telefon Numarası

Firmaya ait ücretli çağrı merkezine ulaşmak için Türkiye’nin her yerinden 0888 228 12 12 numaralı telefonu aramak yeterli olacaktır. Ancak diğer ülkelerden gerçekleştirilecek aramalarda daha farklı numaralar söz konusudur. Www.flypgs.com/iletisim/cagri-merkezi bağlantısından bunların tamamına ve gerekli olan detaylara ulaşılabilir.

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Ücretsiz çağrı merkezine ulaşmak için ise yolcuların çevirmesi icap eden telefon numarası 0850 250 67 02’dir. Ancak bu hattan yapılabilecek işlemlerin kısıtlı olduğunu hatırlamak lazımdır. Eskişehir Pegasus iletişim bilgileri bunlardan ibarettir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir