Pazar , Temmuz 21 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Aydın Pegasus İletişim

Aydın Pegasus İletişim

Aydın Pegasus İletişim : (0850) 840 48 05

Aydın Pegasus İletişim

Pegasus Hava Yolu şirketi yaklaşık 30 yıldır hizmet vermekte ve sahip olduğu 77 adet uçağı ile yurt içerisinde 33 Yurtdışında ise 69 toplamda 102 yere ulaşım imkanı sağlamaktadır. İnternet ve mobil üzerinden bilgi aktarımı yapan firma aynı zamanda 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkezinden destek sağlamaktadır.

Pegasus Hava Yollarının temel prensibi ucuza uçak bileti satarak herkesin uçak kullanabilmesine fırsat sunmaktadır. Güler yüzlü ekibi ve tecrübeli pilotları sayesinde uçuşunuzun oldukça kaliteli geçmesini sağlar. Pegasus Hava Yolları Mobilden ve internet üzerinden bilet satışını mümkün kılmaktadır. Ayrıca mobilden alınan uçak biletlerinde puan kazanılmaktadır. Bu puanlar biriktikten sonra uçak bile almak için kullanılabilir.

Havayolları İletişim Hattı

Aydın Pegasus İletişim Bilgileri

Aydın Pegasus Telefon (0850) 840 48 05
Aydın Pegasus İletişim  (0850) 303 07 87
Aydın Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 840 48 31

Pegasus Hava Yolları İletişim Bilgilerine Nasıl Ulaşılır?

Pegasus Hava Yollarının Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz çağrı merkezi bulunmaktadır. (0888) 228 12 12 olan numaradan müşteri hizmetlerini arayarak uçuş hakkında bilgi ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Aynı numaradan Aydın Pegasus İletişim de sağlanmaktadır. Biletinizi kontrol etme bagaj konusunda bilgi alma uçağın saati, rötar veya bilet iptali gibi konularda destek sağlamaktadır.

Uçağınız olduğu zamanlar en geç 1 saat önceden havaalanında hazır bulunmanız gerekmektedir. Aksi takdirde uçağı kaçırabilirsiniz. Çünkü belli bir süren sonra uçağın kapısı kapatılmaktadır ve kabin bazıncı ayarlanmaktadır. Yani uçak daha kalkmamış bile olsa binme imkanınız olmamaktadır.

Pegasus İletişim Hattı

Eğer uçağı kaçırırsanız biletiniz geçersiz olur ve değişim yada iade söz konusu olamaz. Fakat biletinizi alırken düşük bir bedel ödeyerek açık bilet olarak alırsanız seyahat tarihleriniz değişse bile ona uygun tarihe biletinizi değiştirebilirsiniz. Bu konuda hakkında gerekli destekleri sağlayan çağrı merkezimize (0888) 220 12 12 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Aydın Pegasus iletişim ve diğer tüm illerden çağrı merkezini aramak sadece bu numara üzerinden olmaktadır. Fakat rötar ve uçak iptali ile ilgili bilgi almak 0888 228 12 12. Rötar ve uçak iptali gibi konuların dışında çağrı merkezini aramak gerekmektedir.

Aydın Pegasus İletişim
4.5 (90%) 4 vote[s]

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir