Pazar , Mart 10 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Muğla Pegasus İletişim

Muğla Pegasus İletişim

Muğla Pegasus İletişim : (0850) 840 48 05

Türkiye’de uzun yıllardır hizmet veren ve en kaliteli hava yolu şirketlerinden biri olan Pegasus Hava Yolları güler yüzlü çalışanları ve deneyimli pilotları ile iyi bir uçuş deneyimi yaşamanıza imkan vermektedir. Tüm illerde bulunan yazıhanelerde ve havaalanlarında destek sağlamanın yanında sahip olduğu çağrı merkezinden de 24 saat ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Pegasus çağrı merkezi ile sorun yaşayan yolcu hangi ilde olursa olsun çözüm sunmaktadır. Ucuza kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş olan Pegasus Hava yolları uçuş sırasında yiyecek ve içecek imkanı da sağlamaktadır. Peki, Muğla Pegasus İletişim hattı nedir?

Muğla Pegasus İletişim

Pegasus Hava Yollarına Nasıl Ulaşılır?

Şirketin 7 gün 24 saat ulaşılabileceği çağrı merkezinin numarası (0888) 228 12 12 olmaktadır ve hafta sonu tatili ve resmi tatillerde de hizmet sunmaktadır. Muğla Pegasus iletişim numarasına da çağrı merkezini arayarak ulaşılabilmektedir. Çağrı merkezinin sunduğu hizmetlerin başında yolcuların uçuş, bagaj hakkı hakkında bilgi alması ve bilet değişimlerini sağlaması gelmektedir.

Uçak kullanan birçok kişi artık uçak biletini internetten, mobilden veya Hava Yolu şirketini arayarak almaktadır. Bu şekilde hem daha hızlı olmaktadır hem de tüm seferler ve fiyatlar hakkında geniş bir bilgiye sahip olunmaktadır. Ayrıca Pegasus Hava yollarının sunmuş olduğu mobil uygulama hizmeti sayesinde biletlerinizi alırken puan kazanabilirsiniz. Bu puanları bir sonraki uçuşunuzun indirimli yapmak adına kullanabilirsiniz. Ayrıca uçak içerisinde puanlarla yiyecek ve içecek alma imkanınız da bulunmaktadır.

Havayolları İletişim Hattı

Muğla Pegasus İletişim Bilgileri

Muğla Pegasus Telefon (0850) 840 48 05
Muğla Pegasus İletişim  (0850) 303 07 87
Muğla Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 840 48 05

Pegasus Ücretsiz Müşteri Hizmetleri

Yurtiçi ve Yurtdışında toplamda 102 yere ulaşım imkanı sağlayan Pegasus Hava Yolları filosunda bulunan 77 uçak ile yurtiçi seferlerini çok sık yaparak yolculara istediği zamanda yolculuk yapma fırsatı sunmaktadır. Muğla Pegasus iletişim hakkında ayrıntılı bilgi almak ve bilet değişim ve iptali için (0888) 228 12 12 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir.

Pegasus hava yollarının 0850 250 67 02 numaralı Müşteri Hizmetleri numarası da bulunmaktadır. Bu numara sadece iptal edilen ve rötar yapan uçuşlar hakkında yolcuları bilgilendirmekte ve 24 saat hizmet sunmaktadır. Diğer tüm sorularınız için çağrı merkezi numarasını aramanız gerekmektedir. Gösterdiğiniz anlayıştan dolayı tüm yolcularımıza teşekkür ederiz.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir