Cuma , Mart 15 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Bursa Anadolu Jet İletişim Bilgileri

Bursa Anadolu Jet İletişim Bilgileri

Anadolujet, 0850 302 54 93 numaralı telefon ile ulaşılabilen, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı hava yolu firması olan Türk Hava Yollarının bir alt markasıdır. İşte tam olarak bu nedenden dolayı Anadolujet ile icra edilecek olan uçuşlarda sadece Bursa Anadolu Jet iletişim bilgileri değil, Türk Hava Yolları’nın iletişim bilgileri de kullanılabilir. Anadolujet firması tarafından düzenlenen Bursa seferleri haftanın belirli günlerinde icra edilmektedir ve her gün gerçekleşmeyebilir. Bu nedenle Bursa Anadolu Jet iletişim bilgileri vasıtasıyla bilgi alınması gerekmektedir.

Bursa Havalimanı ve Direkt Seferler

Bursa, Türkiye’nin en büyük havalimanlarından bir tanesi olmasına karşın pek de sık tercih edilen bir hava meydanı değildir. Zira Bursa Yenişehir Havalimanı’nın şehir merkezine bir miktar uzak olması ve Bursa’ya ulaşımda daha ziyade İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nın tercih edilmesi bu konu hakkındaki en önemli sebeplerden bir tanesidir. Ancak Anadolujet, Bursa’ya farklı illerden her gün karşılıklı seferler icra etmektedir. Bu iller Ankara, Erzurum ve Trabzon’dur. Bursa Anadolu Jet iletişim bilgileri kullanılarak bu şehirlerden Bursa’ya bilet alınabilir.

Çağrı Merkezi Hizmeti Ücretli midir?

Anadolujet, çağrı merkezi hizmetinden istifade eden müşterilerinden herhangi bir şekilde ücret talep etmeyecektir. Tamamen ücretsiz bir şekilde ve haftanın yedi günü yirmi dört saat süresince hizmet veren Anadolujet çağrı merkezi, bazı ek hizmetlerden doğal olarak ücret talep edebilecektir. Bunlar ücretli koltuk seçimi ve fazla bagaj hakkıdır. Bu hizmetler hakkında ödemeler de yine Bursa Anadolu Jet iletişim bilgileri kullanılarak gerçekleştirilebilir.

Çağrı Merkezi ile Hangi İşlemler Yapılabilir?

Yolcular, Bursa Anadolu Jet iletişim bilgileri kullanılarak çağrı merkezi vasıtasıyla bilet satın alma ve rezervasyon işlemlerini icra edebileceklerdir. Buna ek olarak yolcuların daha öncesinde satın almış oldukları biletler üzerinde değişiklik yapması ve biletleri iade etmesi de söz konusu olabilecektir. Nihayetinde ek hizmetler de çağrı merkezi aracılığıyla talep edilebilir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir