Çarşamba , Mart 20 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Kocaeli Anadolu Jet İletişim Bilgileri

Kocaeli Anadolu Jet İletişim Bilgileri

Anadolujet, yolcularına uçak içerisinde ücretsiz ikram seçenekleri sunar. Ancakbazı firmalarda olduğu gibi önceden sipariş edilen yemek seçenekleri mevcut değildir. Buna ek olarak yolculara 15 kilogramı aşmamak kaydıyla ücretsiz bagaj hakkı da tanınmaktadır. Nihayetinde yolculara internet üzerinden check-in yapma olanağı ve mobil biniş kartı hakkı da tanınmaktadır. Bu uygulama, Türk Hava Yolları mobil uygulaması üzerinden de yapılabilmektedir. Bu hizmetler hakkında bilgi alabilmek de Kocaeli Anadolu Jet iletişim bilgileri kullanılabilir.

Anadolujet Kocaeli’den Nerelere Uçar?

Anadolujet, asıl merkezi Ankara olan bir firmadır. Bu sayede Ankara kalkışlı ve varışlı olarak Türkiye’nin hemen her yerine ve yurt dışındaki pek çok noktaya direkt ya da aktarmalı olarak uçulması mümkündür. Buna ek olarak Kocaeli Türkiye’nin ana ulaşım merkezi olan İstanbul’a yakın olduğundan dolayı, bu kentten direkt olarak sadece Trabzon’a sefer icra edilmesi söz konusu olabilecektir. Bu sayede birbirine çok uzak olan iki kent de direkt uçuş ile bağlanmış olacaktır. Kocaeli Anadolu Jet iletişim bilgileri kullanılarak bu uçuşlardan bilet alınması söz konusu olabilir.

Anadolujet ile Hangi Noktalara Ulaşılabilir?

Anadolujet firmasını kullanan yolcular, Türk Hava Yolları ile aktarmalı olarak da pek çok noktaya ulaşabilirler. Türk Hava Yollarının bir alt markası olarak faaliyet icra eden Anadolujet, Ankara ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı aktarmalı olarak dünyanın her yerine yolcuların hem konforlu hem de hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayabilmektedir. Bu aktarmalar, İstanbul’da havalimanları arasında değişim yapılması şeklinde de olabilmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi alabilmek için Kocaeli Anadolu Jet iletişim bilgileri kullanılabilir.

Çağrı Merkezi ile Hangi İşlemler Yapılabilir?

Çağrı merkezi vasıtasıyla yapılacak işlemlerin başında ilk olarak bilet rezervasyonu yapılması ve bilet satın alınması gelir. Buna ek olarak yolcular Anadolujet tarafından sunulan koltuk seçimi ve ekstra bagaj hakkı, aynı zamanda evcil hayvan taşımacılığı gibi birtakım ek hizmetler de Kocaeli Anadolu Jet iletişim bilgileri kullanılarak yapılabilir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir